Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tényleg figyelik a gondolataimat?

Tényleg figyelik a gondolataimat?

Figyelt kérdés

Elkezdtem aggódni a gondolatolvasáson.Már egy csomó eszközzel ez lehetséges,és én félek,hogy bennem is van egy ilyen eszköz,csak alvás közben műtötték be(altatóval),vagy beadták oltással.De mi van ha icipici robotokkal figyelik?Esetleg varázslattal?Arra gondolok,hogy a nagyobb szervezetek rajtam kísérleteznek...Lehetséges?

Arra kérlek titeket,hogy válaszotokat támasszátok alá érvekkel,és az érveket bizonyítékokkal és forrással.



2016. nov. 22. 16:55
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

A kábszi rossz, értem?

Őrült nénik gyakran mutogatnak furán az utcán.

És. hogy miért hiszem, hogy nem figyelik a gondolataidat? Engem még ez a kérdés se érdekelt, csak kidobta a véletlen funkció. Miért hiszed azt, hogy bárki is kíváncsi a gondolataidra? Talán ha híresség, politikus, sportoló vagy befolyásos ember lennél... De egyébként minek ültetnének bármit is beléd? Kit érdekel, mit gondolsz, a családodon meg a barátaidon kívül? Senkit. (nem sértésből írtam, félre ne értsd)

Egyébként ha TÉNYLEG létezik ilyen chip, akkor be kell menni egy dokihoz, elmondani neki azt, amit ide leírtál, és ő majd megteszi a szükséges lépéseket.

2016. nov. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Higgyétek el,még tényleg nem vagyok azon a szinten,hogy vakon menjek,és ne győzzenek meg az észérvek.

Azt szeretném kérdezni:

-Még a "gondolatainkat felolvassa egy szupergép" című cikktől sem kell félni(forrás:áttörégondolatolvasó gép olvashatja fel a gondolataimat-a világtitkai)?

-Éreznénk,hogyha valami ilyesmi lenne a fejünkön,és ha igen,mit?

-A microchippet szerelnek belénk az oltással?

-Lenne olyan ember,aki ezzel kísérletezne ms embereken (gondolok itt politikusra,gazdag emberre,tudósra,diákra-bölcsödétől az egyetemen át a különtanfolyamokig bármire,katonai bázisok,katonai szervezetek,biztonsági szervezetek,minden szervezet,és ha lehet,minden egyébre)?

-Éreznénk,ha microchip lenne bennünk,és hogyan?

-Miért volt gumidarab vagy ahhoz hasonló a hányásomban?

Arra kérlek titeket,ne a paranoia,üldözési mánia tüneteit soroljátok.

2016. nov. 23. 15:07
 13/20 anonim ***** válasza:

-Még a "gondolatainkat felolvassa egy szupergép" című cikktől sem kell félni(forrás:áttörégondolatolvasó gép olvashatja fel a gondolataimat-a világtitkai)?

Ezt nem fogom link nélkül keresgélni, de valószínűleg valami hangzatos címmel rendelkező cikk valami kezdetleges technológiáról, amit valami hozzá nem értő ember írt.


-Éreznénk,hogyha valami ilyesmi lenne a fejünkön,és ha igen,mit?

Milyesmi? Egy EEG készüléket például éreznél, olyan, mintha egy korona lenne rajtad.


-A microchippet szerelnek belénk az oltással?

A mikrochip szerinted hogy juttatná el az adatokat a kémkedőknek? Hetente elrabolnak, hogy lekérjék a tartalmát? Vagy valami leolvasót építettek a párnádba, ami az otthoni wifiden keresztül elküldi valahová a gondolataid?


-Lenne olyan ember,aki ezzel kísérletezne ms embereken (gondolok itt politikusra,gazdag emberre,tudósra,diákra-bölcsödétől az egyetemen át a különtanfolyamokig bármire,katonai bázisok,katonai szervezetek,biztonsági szervezetek,minden szervezet,és ha lehet,minden egyébre)?

Nem, messze jár még ettől a technológia. Amíg EEG készülékkel nem lehet gondolatot olvasni, addig nem fognak mikrochippel szórakozni.


-Éreznénk,ha microchip lenne bennünk,és hogyan?

Nem, de attól még nincs benned.


-Miért volt gumidarab vagy ahhoz hasonló a hányásomban?

Szerinted hogy kerül az agyadból a gyomrodba a gumi? Simán lehet, hogy a gyárban bekeveredett valami a kaja közé, te meg nem vetted észre és lenyelted.


Arra kérlek titeket,ne a paranoia,üldözési mánia tüneteit soroljátok.

Pedig azzal jobban járnál.

2016. nov. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Olgika válasza:
0%

Bocsánat a zavarásért, köszönöm szépen a kérdést, gondoltam megjegyzem e helyütt az alábbiakat, ahogy tőlem telik. Tisztelettel felhívom a figyelmet az Elektromágneses fegyverek és tudatmódosító technológiák áldozatai csoportra (Facebook csoport). Elég súlyos probléma, azt szokás mondani a súlyos gondokra csak fel kell keresni, ez esetben is szakembert, szakembereket (pl. pszichiáter, pszichológus, dietetikus, rendőr; /krízis, trauma, nagyfokú, hosszan tartó stressz, fizikális meggyötrés kezelésben, megküzdésben aki segíteni tud; fontos szerepe van a pozitív gondolkodásnak, érdemes bízni, reménykedni, optimistának lenni, sokat segíthet a megküzdésben/).Megjegyzem pl. Londonban rendszeresen tüntetnek, volt hazánkban is tüntetés. Magyar és külföldi áldozatok is próbálkoznak segítséget kérni, túlélni. Jelenleg ott tartok, úgy tudom hivatalos mérést még nem sikerült intézni hazánkban. Az okostelefonok egy részében - nem tudom jobban pontosítani, technikai hozzáértővel lehet esetleg megbeszélni, vagy neten valamennyire nézegetni- van elektromágneses - vagy milyen, bocsánat, ha jól írom sacc/ kb. szenzor, kompatibilis, hogy elektromágneses sugárzás mérő appet töltsön le - és így lehet valami eltérést méregetni, de tény, hogy hivatalos mérés az amely azért jó volna ha lehetséges volna, mindenkinek fillér a fillér és költség az okostelefon (is) és sajnos nem mindegy melyik okosteló. Megjegyzem még, sajnos nem tudom pontosabban írni sacc/ kb. természetgyógyász is tudott eltérést mérni.

Megemlítem 8. éve kínoznak (bocsánat kegyetlen, tragikus említsem, nem is szeretek róla már beszélni, kibeszéltem valamennyire, felejteném de még tart, tart sajnos).

Megjegyzem, hogy a technika széles világát kihasználva, a határtalan, képzeletet felülmúló mocskos, kihasználó gonosz lator emberek - bocsánat, gondoltam próbálom kifejezni, hogy a gonosz akár öldöklők, egészségi, lelki, anyagi tönkretevők - leépítők, épp minő eszközzel mit csinálnak, ahhoz nem lehet hozzászólni annyiban, hogy nem elképzelhető, mocskosok, mocskos, jó útról letért, elferdült, buta primitív realizált cselekedetei, abbahagyandó butáskodása, hülyesége, tévelygése,gonoszsága körébe tartozik. Nem jobb utat járnak, primitív, abbahagyandó görbét, ferdét, butát.

Attól, hogy gondolatolvasás, ahogy látom nem érdemes alárendelődni, legalább annyiban, hogy érdemes lehet elolvasni, hogy hétköznapi, nem különb emberek az elkövetők, és nem a technika, magas szintű technika - ahogy tőlem telhetően tudom kifejezni - megalkotói ők, az jut eszembe a drogozás kapcsán hallható internetről vesznek ötletet, nos én nem tudom hogy jutottak a technikához de nem a technika alkotói akik mocskoskodnak velünk. Nem kell isteneknek, valami nagy isteni valakinek lássuk a mocskos bocsánat tévelygő, primitívséget járó latrokat, előttük van hagyják abba, térjenek meg, járjanak szépet, jót, amelyet dicsérni lehet. Amelyet most csinálnak az embertelen. Szóval nem a magas szint, hanem a nívó alatti, a primitívet járók gonosz cselekedetei, amelyeket kénytelen elszenvedünk, és várjuk, hogy érjen véget. Elnyomnak, kihasználnak minket, nem hagynak élni.

Pánik, félelem, kényszer amelyben kénytelen vagyok, vagyunk eljárni, szörnyű. Az elejétől azt tapasztalom, hogy bár az általam hallottak szerint intelligens, kulturált, megértő, elismerő hozzászólásai is vannak az elkövetőknek, ilyen vonulatuk, dimenziójuk is van a hosszú kapcsolati folyamban, de csak erőszakos, embertelen, kihasználó, buta, primitív sajnos, amelyet csinálnak, sok a csúnya szavuk időnként, elég idegesítőek, sokkolóak, idegesítő szórakozóak, megviselőek, testbe jelelnek időnként fájdítanak, bántanak, nem hagynak aludni ez a nem alvás és a fájdalom rémes, "hangrémék", a tisztelt elkövetők lőnek sorozatban, folytatólagosan belénk a tömegből, de ezáltal az egész tömeget is akna-csapdájukban tartják, viseltetik a félelmet, szenvedést, erőfeszítést, anyagi terhet. Mocskos, lator szórakozók. Kérik hagyják abba, még mindig nem hagyják abba, primitív mocskosság show amelyet járnak. Rémes, hogy pl. a wc-n ülve is szórakáznak, pl. jelen vannak, beszélnek, akár ritkán de valamit mocskoskodnak, fájdalmaznak. Ágyban sem hagynak békét. Pl. zörej,duma, rémálom, testi jelelés, mozgatás; ébresztgetés!. Mondhatni ki nem fejezhető mennyire nem hagynak élni minket. Magunkkal, mással nem vagy alig sikerül foglalkozni, egyszerűen mert kínzóék mocskosság cselekedeteire kell rádolgozni-ráerőltetni úgy mindennap én esetemben 8. éve. Nemi kínoznak sajnos - sajnálom, hogy megtették, fáj a szívem, széttört, hasadt, úgy szoktam mondani, forrasztom. Nem megtehették, ők leejtették a kitaposott utat, mondhatni mentek mindenkin keresztül, taroltak, megtették. Ők kínoztak, ők találták ki, mit miért tettek, hogy zajlott az elkövetés, ahogy tapasztalták, csinálták, talán, talán elmondják, talán kiderül. Nincsen szó a szenvedésünkre, nem lehet kifejezni, szörnyű, kegyetlen, embertelen. Felejtenénk, hevernénk ki amennyire lehet, de még mindig és még mindig nem hagyták abba! Nincs profit a szenvedésünkből. Szörnyű, várjuk, hogy múljon! Félelemben élünk! Sajnálom, hogy amolyan áldozat listáztak (interneten lehet rákeresni szervezett zaklatás kapcsán) pl. termékeny korú nőt, fiatal férfit listára tettek, számos áldozat van. Hogy lenne itt profit? Nincs. Szenvedés, bánat, fájdalom, szörnyű! Féltjük a következő generációkat is! Átlátni mi volt az elkövetők bevétele én ott tartok úgy gondolom nem is lehet, pl. ha jól emlékszem az ausztrál bennszülötteket prostituáltnak felhasználó hajósok értéktelen kagylóval "fizettek". A következő generációk, gyerekek, unokák, leszármazók kapcsán érzett fájdalom, félelem a legszörnyűbb, vagy az egyik leges-legszörnyűbb, el nem mondható, és hát ezért szó sincs profitról. És hát ezért nincs mit röhögni vicsogni, pl. a termékeny korú nő listára tételén. Aljas gazemberek!

Megemlítem a trauma, krízis kezelésre interneten, könyvtárba ránézés csak nem mindegységét, lehet nézegetni a poszttraumás stressz kapcsán írtakat is például.

A kamatos kamat kifejezésről jutott eszembe, szoktam úgy mondani traumás traumában szenvedek, napról napra kínzás, éjjel nappal, borzasztó beterhelt, túlzott igénybe vett, kihasznált életben vagyok kénytelen a kínzóim miatt élni. Bocsánat. Ezért foglalkozom vele, ezért érdekelt a kérdés/tárgykör, épp nézett emailjeim közt, bár igen beterhelt a kapacitásom most épp belefutottam ebbe a kérdésbe. Érdemes lehet bár bagatellnek tűnik, de ez sem teljes mindegy diétázásra ránézegetni. Talán nem annyira apróság megemlítem, ha stresszevés, hízás történik is, vagy gyógyszertől pl. elhízás a diéta roppant nem mindegy, nekem a friss gyömbéres friss citromos tea fogyásban kimondhatatlan nagy áldás volt, rengeteget segített, nem emlékszem már hol olvastam a gyömbér teáról először, egy kálváriát megjárt kedves fogyókúrázó osztotta meg úgy talán tavaly a gyömbér-titkot a Blikkben vagy a Kiskegyedben, én a neten olvastam, német csodavízként is találkoztam vele. Krízisben is csak jó, fontos a kiváló táplálkozás. A krízis, a kóros állapottal kénytelen együttélés sajnos azt is jelenti, hogy kénytelen erőfeszítéssel él az áldozat. Nagyobb tudatossággal, borzasztó nagy odafigyeléssel, bizony bizony erőfeszítéssel kénytelen létezni (pl. listák készítése is segíthet). A korábbi szorgalomhoz képest mirelit, mikró szétmállasztott mosogatórongy erőfeszített, mások által megmondott csoda hogy élek erőfeszítő vagyok, vagyunk kénytelenek lenni. A kínzók pl. ébresztéssel, bántó hozzám szólásokkal szerteszét tördelik az életem, lenyomják kapacitásom. Erről nem tehetünk. A segítségkérés zajlik. Nem tudjuk mikor, de véget fog érni!, ígérték szakemberék. Megjegyzem a szakemberek is nemhogy elzárnák a hatósághoz fordulás lehetőségét, támogatnak abban, korrekt a hatósághoz fordulásom, ahogy telik tőlem fogalmazzam nem mondható túlértékelésnek, sajnos, hogy kínoznak és szakember véleménye szerint is lehet, hogy kínoznak. E helyütt is nagyon szépen köszönöm a számos szakember, stábok nagyszerű, nagybecsű(pl. eü., rendőrségi szakemberek, tűzoltók) segítségét és a szeretteinknek, családtagjainknak kifejezhetetlen nagy, hosszan tartó erőfeszítéseiért is nagyon szépen köszönet!

Sok erőt, a legjobbakat mindenkinek, sajnálom, bocsánat a zavarásért!

2016. nov. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

A hibás vagy meg nem jelölt oldalcímek:

-a telepátia,telekinézis és gondolatolvasás felé elektromos tetoválással-idők jelei

-az ember gondolataiban olvas az agychip-sg.hu

-áttörés!gondolatolvasó gép olvashatja fel a gondolataimat-a világ titkai.hu

Úgy tudom a microchipst elképzelni

-a fülemen,vagíy egyéb ehhez hasonló(pl.:száj) testrészemen keresztül vezetik be a kicsi robotokat

-vagy alvás előtt keverik bele az altatót(bár ez azért abszurd),vagy alvás közben műtik/vezetik be a kics robotot /chipet,vagy pedig avás közben,hogy fel ne ébredjek altattak gázmaszkkal,injekcióval,vagy egyéb eszközzel altattak,úgy műtik /vezetik be a kicsi robotot/chipet

-És jeleket küldenének a microchiphez,távolról,úky kérik le az adatokat

Még mindig nem vagyok paranoiás.

2016. nov. 23. 17:15
 16/20 anonim ***** válasza:
Akármit is hiszel és akármilyen hülyeségeket olvagatsz össze, nem lehetséges ilyesmi megvalósítása a jelenlegi műszaki lehetőségek mellett, olyan kis méretben pláne nem, ami elhelyezhető a fejedben. A neurológia sem áll ezen a szinten. Speciális kísérletek folynak, amik körülbelül annyira képesek, hogy hosszú tanulási fázis után (tehát az alany közreműködése abszolút szükséges!) képesek bizonyos egyszerű minták felismerésére az agyműködésben, tehát például képes lehet az illető átkapcsolni egy kapcsolót úgy, hogy arra gondol vagy mozgathat egy pöttyöt a képernyőn a négy irányba. Ez jelenleg a technika abszolút csúcsa, nem létezik gépi "gondolatolvasás". Ha erről nem vagy képes meggyőzni magad, akkor szerintem alakítsd a gondolkodásodat abba az irányba, hogy "és akkor mi van?" :) Mert ugyan ki a fene lenne kíváncsi a te gondolataidra és mi a túrót tudna kezdeni velük :)
2016. nov. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Eszembe jutott még valami. A gondolataidat igen, figyelik, de nem úgy, ahogy te hiszed. Egyszerűen minden egyes kattintásodat megjegyzi az Internet, illetve ha van okostelefonod bekapcsolt állapotban, mobilinternettel, az kb. 15 percenkánt frissít, szinkronizál (ez beállítástól függ), ebből viszonylag pontosan meg tudják mondani, mi a napi rutinod (nekem a Google-asszisztens pl. anélkül tudja a munkahelyem címét, hogy valaha is beírtam volna, és mikor új lakásba költöztem, egy hét múlva azt is átváltotta magának). Ez egy hatalmas adathalmaz (digitális lábnyom), amit, ha valakinek kell, lekérheti. Egybként teljesen ártalmatlan, a keresők és a facebook használj arra, hogy olyan hirdetéseket nyomjon be eléd, amire valószínűleg rá fogsz kattintani, mert nekik abból van pénzük :)
2016. nov. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Már csak egy kérdésem maradt:

A külföldi(pl.:Amerika,Japán,Kína),vagy a hazai kormány,esetleg külföldi(pl.:NSA,CIA,FBI) vagy hazai szervezetek,nagyvállalatok vagy csak szimplán bárki,kortól, nemtől és foglalkozásától(beleértendők a gyerekek is) függetlenül,kísérletezne-e bármilyen microchip-pel,agychip-pel,gépekkel,robotokkal,a személy beleegyezése,tudta nélkül?

Ez az utolsó kérdés.Bocs,hogy sok kérdésem van!

2016. nov. 24. 15:04
 19/20 anonim ***** válasza:

Én örülnék neki, ha olvasnának a gondolataimban, mert akkor talán sokkal kevesebb gonoszság lenne a világban, mert tudnák, igen, így is lehet érezni, gondolkodni, és így sokkal szebb és jobb a világ :). Másrészt ihletet adnék művészeknek, íróknak a gondolataim által, mert én nem vagyok jó az önkifejezésben, pedig szerintem vannak eredeti gondolataim :).


Viszont tényleg jó lenne felkeresned egy pszichiátert, mert az biztos, hogy nem egészséges ez az egész képzet, ami a fejedben van. Addig lépj, míg nem lesz rosszabb minden.

2016. nov. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek!:)Azért viszont egy kicsit kezdtem megijedni,hogy mindenki a paranoia tüneteit sorolja,ez a kérdés kissé tényleg paranoiás...:D De egyébként eléggé megnyugtattak a válaszok!
2017. febr. 2. 16:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!