Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aki herbál függő az képes...

Aki herbál függő az képes leszúrni a dílerét vagy valaki mást hogy legyen cucca?

Figyelt kérdés
Elvileg erős fizikai függőséget is okoz szóval gondolom nem kellemes...

2016. nov. 23. 22:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Tudja a fene ezeknel, foleg hogy a "recept" is eleg sokfele lehet. Novenyi tormelek valami tetszoleg kemikaliaba aztatva, erted... van patkanymerges, higitos, acetonos... a hatas es a fuggoseg is mas, sosem lehet tudni
2016. nov. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Te a dealer vagy vagy pedig a függő? :) Én az őskori megjelenése után 8 évig használtam. Igazából millió arcát ismertem meg. Volt a hosszú és a rövid hatásù. A vicces, az elgondolkodtató, az utazós, a teljes amnézia... egy idő után inkább a paranoiát hozta ki belőlem. A saját házamban, cigi után nehézlégzésem volt, azt hittem leáll a szívem vagy szétrobban az agyam. Beszéltem a semmihez mert azt hittem a haverom ül mellettem. Én odág jutottam hogy 4m papírt használtunk el ketten 1,5 nap alatt annyit kellett szívnunk. Durva időszak volt és kevés részletre emlékszek. 1,5 éve nem használom egy-két probléma fennmaradt de nem vagyok benne biztos hogy konkrétan ettől. Elvonás közben voltak dührohamaim sokáig. Kórházban kezeltek de agresszív fizikailag nem voltam.
2016. nov. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bizonyos emberek egy csomag rágógumiért is képesek leszúrni a boltost, szóval persze, van olyan is.
2016. nov. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!