Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet a bajom? (többi lent)

Mi lehet a bajom? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval, már 3 napja fáj a fejem a halántékomnál, és kicsit a homlokomnál is, néha egy kicsi szünettel. Éjszaka nem kelek fel a fájdalomra. Gyógyszert nem szedek rá. Igen fejfájós vagyok, voltam laborvizsgálaton, de ott nem találtak semmit, ahogy a szemészetes sem. Neurológián a doki azt mondta, hogy valószínűleg a stressz, mert nagyon sok órám van egy nap(sulis vagyok). Orvos ajánlotta, hogy többet pihenjek, lazítsak, és ne sokat gépezek(nem nagyon szoktam). Szóval nagyon zavar, hogy mi lehet az oka, mert még ilyen nem nagyon volt, hogy ilyen sokáig fáj a fejem. Az átlagnál egy kicsit kevesebbet iszom, szerintem. Az ágyam mondhatni kemény, de már régóta van meg, úgyhogy előtte nem jelentkezett. Ja, és sokat ropog a nyakam és a gerincem, ha ez számít.


17/F


2016. nov. 30. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyaki gerinc elmeszesedésétől is fájhat a fejed. Keress fel egy csontkovácsot, és igyál sok-sok vizet.
2016. nov. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! Nekem azt mondták, hogy elmeszedés ilyen fiatalon nem nagyon fordul elő. Lehetséges ez?
2016. nov. 30. 18:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet attól is ha keveset iszol és alacsony a vérnyomásod, persze egy vérvétel sem ártana és szemészeti vizsgálat. Nyakcsigonyától is fájhat.
2016. dec. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Épp az a baj, hogy magas a vérgyomásom :S
2016. dec. 1. 11:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól is lehet, nekem amikor magas volt állandóan fájt a tarkómnál a fejem.
2016. dec. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Mára már elmúlt Végre!! :)
2016. dec. 1. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!