Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen az autisztikus magány?

Milyen az autisztikus magány?

Figyelt kérdés
Keresgettem a neten de nem sok mindent találtam. Tudnátok valamiféle leírást esetleg cikkeket vagy könyveket ajánlani?

2016. dec. 4. 10:58
 1/3 gömbicica ***** válasza:
100%

talán olyami lehet, hogy az autista gyerek, mivel pl. a szemkontaktust is kerüli, szereti a magányos játékot, kevésbé bevonható.....

valami autizmussal foglalkozó alapitvány, vagy autistákkal foglalkozó csoport tud segiteni Neked.

2016. dec. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem érti a többi embert, és a többi ember sem őt.
2016. dec. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én autizmusal élek! (14)

Nagyon kerülöm a társaságokat. Iskolábba is van hogy elvonulok valami ingerszegény helyre. Ideges leszek a hangoktól és a társaságtól. Nem szeretem ha megérintenek. (föleg ha hátul. Nem birok valakinek a szemébe nézni hosszab ideig. Nem beszélgetek Nagyon rosszul eszek. Pl fagyi torta pizza hamburgert nem eszek. Enni se tudok ha vannak melettem. Ha bármi bajom van (akár hogy eltörik a lábbam elöbb viselem el a fájdalmat mint hogy valahogy megtudják a szüleim/tanáraim/felnötek. Azt hogy milyen az autisztikus magány nehéz megmondani nekem mivel nekem ez a természetes

2019. okt. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!