Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van ez velem? Depresszió...

Slim111 kérdése:

Miért van ez velem? Depressziós vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 22 éves srác vagyok, a problémám az hogy senkivel nincs kedvem beszélgetni, ha rám ír valaki akkor szinte gyorsan lekoptatom vagy csak röviden válaszolok. A barátaim mérgesek rám mert már nem foglalkozok veluk, ők mondják hogy sz*rok a fejükre mert hogy nemírok soha. Nos abból áll az életem hogy hazamegyek munkábol hulla fáradt vagyok örülök ha van egy kis időm magamra. 3 muszakban dolgozom rengeteget utazok haza, most is kivagyok írva a dokitól mert kimerült vagyok. Röviden senkivel nincs kedvem foglalkozni. Mindig írnak de nekem nincs kedvem senkinek. Anyukámmal beszélgetek mindennap és ennyi. Ennyire önző lennék? Vagy csak lelkileg vagyok fáradt? Lassan nemlesznek barátaim... Ha valakivel szintén ez van akk írjon..

2016. nov. 2. 20:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy önző lennél, szimplán csak ki vagy égve. Írod, hogy abból áll az életed, hogy hazamész a munkából, hulla fáradtan, gondolom a munkát is csak muszájból csinálod csak, ráadásul 3 műszakban, érthető, ha kivagy. Kikapcsolódni szoktál? Ha igen, hogyan? Sportolni vagy mozogni? Lehetséges, hogy vitaminhiányod (is) van, fogyassz sok gyümölcsöt, vitamint. Sajnos az sem segít a helyzeten, hogy jön a szürke őszi-téli idő, ilyenkor az emberek egyébként is hajlamosabbak a melankóliára. Most, hogy otthon vagy egy kicsit próbálj feltöltődni, sétálj, légy a levegőn minél többet.
2016. nov. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kimerült vagy mindenképp. Sajnos rajtam is így szokott jelentkezni, aztán ha tovább csinálja az ember, komoly depresszió lesz belőle tényleg, azaz nálam így van. Nincs lehetőséged kevesebbet dolgozni? Ha teheted, valts munkahelyet. De az is egy megoldás, h elmész pszichiáterhez és megpróbálsz valami antidepit szedni, nem kizárt, hogy jobban leszel tőle. De pihenni / aludni sokat kell akkor is!
2016. nov. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!