Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Volt már úgy, hogy éjszaka...

Volt már úgy, hogy éjszaka arra ébredtek, hogíy nem bírtok megmozdulni, zsibbadtok, esetleg azt tapasztaljátok, hogy van valaki a szobában?

Figyelt kérdés

Nem rég jöttem rá, hogy a rengeteg szőrnyűségnek amit átéltem egy egyszerűnek egyáltalán nem mondható, de annál inkább elterjedt betegségről van szó, amiről az emberek még mindig nem mernek beszélni, úgy, ahogy a 22 évem alatt én se. soha. senkinek. csak most, hogy rájöttem, nem vagyok bolond!! :D

alvásparalizisről részletesen, magyarul: [link]


2010. máj. 1. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem kb 4 éve volt az első, de én rögtön el is mondtam az egyik barátomnak, aki hálistennek nagyon tájékozott, és rögtön felvilágosított róla, hogy mi is volt ez :) de én annak ellenére is félek tőle, hogy tudom, hogy ez csak "alvási paralízis" :S
2010. máj. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én mindig azt szoktam ilyenkor érezni, hogy 'kihúznak' a takaró alól, és nem bírok mozdulni. Rettenetes érzés. Alig tudom rávenni magam, hogy megmozduljak. Egy ilyen alkalommal minden erőmet összeszedve megfordultam, és egy kicsi kezet láttam, szürkészöld kezet, nagyon hosszú ujjakkal. A mutatóujj billegett előttem, mintha azt mondaná a 'gazdája, hogy 'Ne-ne!' Vissza is fordultam a maradék erőmmel.
2010. máj. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
érdekesek, nekem is sok halum volt már, álltak az ágyam mellett, rángatták a kezeimet, a lábom után kapkodtak, de egészen kiskoromban pl.: tisztán láttam mesefigurákat beszélgetni. ismerek egy fazont, nála múltkor metálkoncert volt, de már nő is bújt mellé az ágyba. :P
2010. máj. 1. 16:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos arról is kevesen beszélnek, hogy az összes démon, szellem, ufo-rablás is így született.
2010. máj. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

19:11 Na igen, ez érdekes felvetés. Mindenesetre tényleg egy rettenetes élmény.


Metálkoncert? Na, azt már inkább meghallgatnám én is. Főleg valamelyik kedvenc finn zenekarommal (Nightwish, HIM, Reflexion)

2010. máj. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!