Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 2 hete nem alszom rendesen,...

2 hete nem alszom rendesen, nagyon rosszul vagyok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egy betegséggel kezdődött és azóta áll fent. Közben még elkaptam egy hasmenést is hozzá, ami most is tart. Ami miatt annyiszor felébredek este. Ráadásul itt a vizsgaidőszak és nem tudok tanulni, teljesíteni. Az segít néha, hogy lefoglalom magam valamivel. Rengeteget idegeskedek és csak egyre rosszabb lesz a helyzet. Nem tudok koncentrálni, kiesnek dolgok a kezemből, elfelejtek dolgokat, amiket éppen csinálok.

Az a baj, hogy amikor kezdődött felismertem, hogy ez lesz, de nem tettem semmit annak érdekében, hogy jobb legyen. Gyógyszert nem fogok szedni, de kellene valami ami rendbetesz. Meggondolatlanul cselekszem ilyenkor, ami utána sokáig bánt.

Bejárós voltam szorgalmi időszakban és egyre-egyre kevesebbet aludtam, ami miatt ez kialakult. Már a legelső jelnél kellett volna megállítani, mikor kezdtem feledékeny, ingerült lenni.


2016. dec. 15. 08:26
 1/4 A kérdező kommentje:

Aludnék, de nem tudok pihenni.

Mostanában napi 1-2 óra, amit sikerül végig aludnom.

2016. dec. 15. 08:40
 2/4 anonim válasza:
Én is hasonlóan vagyok sajnos. Mondjuk annyi, hogy többet alszok de mégis fáradt vagyok. Nem lehet, hogy az időjárás miatt van?
2016. dec. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

De lehetséges, mert amikor beköszöntött a tél, akkor kezdődött. Lehet a betegséghez nincs sok köze.

Viszont ebben a két hétben lerontottam is, képtelen vagyok tanulni, nem sikerültek a vizsgák stb.

Most meg ezen stresszelek, ez egy végtelen körforgás.

2016. dec. 15. 09:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Igyal kamilla teat,illetve citromfu teat. Nagyin jot tesz az idegeknek,illetve az alvasban is segit. Enis ezeket hasznalom mar egy ideje.
2016. dec. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!