Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet a bajom? Mi lett velem?

Mi lehet a bajom? Mi lett velem?

Figyelt kérdés

A kérdés kiirása előtt heteket gobdolkodtam hogy kiirjam e de ugy döntöttem megpróbálom. Szóval kb. 1 éve jelentkezett nállam hogy ugymond 2-ős életet élek. Az iskolában mindenki ugy látja minden jó velem. Viszont itthon más a helyzet. Nincs kihez fordulnom, nincsenek barátaim. Magányos vagyok. A szüleimmel csoda ha váltok 50 szót az is az hogy a szobámban leszek vagy tanulok és hasonlók. A napom abból áll iskola után hogy eszek, tanulok a telefonom nyomkodom és sírok. Minden idézőjeles barátomnak(akik csak vannak sosem segit senki) barátnője van. Nekem az sincs pedig azt is hiányolom az életemből. Sokszor vagyok depressziós. Nemtudom milett velem kérlek segitsetek. Értelmes válaszokat ha lehet mivel e kérdés kiirása is nagyon nehéz volt nekem, sokszor sirtam az irás közben.

Ui.: 14F



#depresszió #életkedv #barátok hiánya.
2016. dec. 18. 13:28
 1/3 A kérdező kommentje:
Egy dolgot kihagytam. Mióta ez van nagyon sokat fogytam. Alig eszek. Vannak olyan napjaim hogy nem is eszek.
2016. dec. 18. 13:31
 2/3 anonim ***** válasza:
14 évesen nem létszükséglet, hogy barátnőd legyen, értem, hogy ezt látod magad körül, de ennyi idősen nem komolyan vehető dolog a párkapcsolat, a haverjaid is csak papás-mamást játszanak. Nekem 16 évesen lett az első pasim, az öcsémnek 17 évesen lett az első barátnője. Ráérsz ezzel, nem kell ezen kiborulni.
2016. dec. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem ezen borulok ki csak hiányolok egy barátnőt. Nemtudom milehet a bajom.
2016. dec. 18. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!