Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi bajom lehet? Nagyon felek

Mi bajom lehet? Nagyon felek

Figyelt kérdés

Sziasztok 17 eves fiu vagyok

Akkor kezdem az elejen december 24. en volt egy panikrohamom nem tudom mitol jott ram... csak maamba fokoztam h most biztos rosszul leszek elajulok stb tudjatok milyen ez ez elott soha nem volt

Amiota ez megtortent nagyon furcsan erzem magam. Brutalis hanhuat ingadozasaim vannak egyik pillanatban meg normails vagyok tudok orulni a dolgoknak barminek a masikban meg nem erdekel semmi mintha semmi nem valtana ki belolem erzelmet,ez nagyon ilyeszto erzes es nagyon felek h ilyen bipolaris cuccom van rettegek tole nem tudnam feldolgozni... termeszetesen jovoheten mar megyek pszihologushoz.. van ra esely h ez csak valami atmeneti dolog? Gondoltam ra h csak bebeszelem magamnak mer iylenkor neki allok rajta szorongani es csak rosszabb lesz. Remelem nincs kilonosebb bajom csak ilyen atmeneti valami. De ongyilkos gondolataim eggyaltalan nincsenek mert elni akarok boldogan stb onbizalmam is van szoval iylen gond sincs most lett egy baratnom akit nagyon szeretek szoval boldognak kene lennem. A hazi orvosomnk elmeseltem ezt es azt mondta h ez az en helyzetemben teljesen normalis ezt azert mondta mert 1 eve lett rákos az anyukam azota cdak fekudni tud. Es csodalkozott h meg csak most jott ki ez rajtam. Ez a helyzez most.mi a velemyenetek errol? Lehet valami bajom? Vagy csak feleslegesen szorongok es az orit meg..



2017. jan. 4. 10:54
 1/2 anonim ***** válasza:
A pszichológus jó ötlet. Ne félj nyugi van!
2017. jan. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Átmeneti. Én voltam pánikbeteg /depresszió mellett/, kőkemény tünetekkel de elmúlt, évek óta semmi!!! majd tíz éve..először 13 éves voltam amikor a nagyim halála után kijött. A párom anyukája is rákos volt ő másfél évig ápolta otthon rajta is hasonló tünetek jöttek ki, sajnos. Drukkolok Nektek és minden jót kívánok tiszta szívből..!

Ha bármiben tudok segíteni írj privátot! /42/L/..nekem is van egy hasonló korú fiam amúgy.

2017. jan. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!