Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális, ha így diagnosztizál...

Normális, ha így diagnosztizáltak?

Figyelt kérdés

Nagyon súlyos traumák miatt elmentem pszichiáterhez a kórházba. Tisztában vagyok vele, hogy sietni kell meg minden, de mikor kérdezte mi bajom, elkezdtem neki az egész történetet elejétől kezdve, nem is értem el addig, hogy súlyos betegséggel küzd egyik szerettem, valamint elbocsájtottak a munkahelyemről, annyival rövidre zárta, hogy "Miből gondolja, hogy magával rosszabb dolgok történtek mint másokkal?"

Ha valakinek meghal a családja és ilyet kérdez tőle az orvos, az mit reagál rá?

Elmentem egy másik szakemberhez, ő meghallgatott és korrekt volt. Vélemény?


2017. jan. 13. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Pszichiater tb alapon nem azert van, hogy az egesz eletedet meg budat-bajodat vegig hallgassa, hanem hogy elhadard neki a tuneteidet es adjon ra gyogyszert, ami elnyomja.

Pszichologushoz kell menned, ha beszelgetni akarsz.

2017. jan. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, sietni kell, kevés az orvos. Nem jut mindenkire egy óra, de még fél sem. Én a helyében azt mondtam volna, térjünk a lényegre! De lényeg, más diagnózist adott a második orvos, mint az első?
2017. jan. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
egyik bopoláris zavar másik depresszió.
2017. jan. 13. 19:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Inkább depresszió, nem vagyok orvos és látnok de szerintem az. Természetesen nem normális az ilyen, de gyakorlatilag mindenhol ez megy. Jó ha 10 perc jut egy betegre.
2017. jan. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!