Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antidepresszáns szedésekor...

Antidepresszáns szedésekor más is járt így?

Figyelt kérdés
Depresszióval voltam pszichiáternél. Azt mondta, antidepresszánst kell szednem ha meg akarok gyógyulni. Elfogadtam a gyógyszeres kezelést, de nagyon furcsa amit tapasztalok.. Már két antidepresszánst (Brintellix, Paroxat) kipróbáltunk, de olyan volt, mintha vitamint szednék, semmi hatást nem éreztem.. De szó szerint semmit. Egyáltalán nem lettem jobban, semmiféle hatást nem éreztem. A doki próbál nyugtatni, hogy nem mindig jó mindenkinek mindegyik szer.. Más is járt így? Hogy 2 vagy 3 próbálkozás után találtátok csak meg a megfelelő gyógyszert ami hatott is?
2017. jan. 26. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Mekkora adagban szeded?
2017. jan. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem elsőre sikerült kB 2 hét alatt sokat javult. Talán neked nem is a gyógyszer kell, olyan van, hogy erősödik a tünet vagy rosszabb lesz. De hogy semmit nem érzel ez furcsa. Placebo hatás sem működik?
2017. jan. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Brintellix egy tabletta volt naponta, Paroxat szintén, asszem 20 Mg.
2017. jan. 26. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!