Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek ez mániás depressz...

Szerintetek ez mániás depresszió lehet, vagy csak egyszerűen nem érdekel ki mit gondol? Megkomolyodtam?

Figyelt kérdés
Szóval az van igazából hogy olyanokat megteszek ami más számára kellemetlen mondok egy példát: haverommal sétáltunk a városba, és kellett volna neki egy tükör hogy be tudja tenni a fülbevalóját, én meg képes letrem volna egy mobil üzletbe benyitni és simán rákérdeztem volna az ott dolgozokra hogy van e egy tükrük, figyelmen kívűl hagyva azt hogy ez elég gáz, meghogy mit gondolnak rólam. Azt most így estére fáradtnak érzem magam, kicsit levertnek.
2017. jan. 27. 20:28
 1/4 A kérdező kommentje:
Ez most elég hülye példa volt. De van hogy úgy érzem a gátlások nem tartanak vissza.
2017. jan. 27. 20:31
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
Az mitől depresszió, hogy nem vagy gátlásos? Édes jó istenem, hány éves vagy?
2017. jan. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy depressziós, max néha kicsit morcos, és nem törődsz azzal, mi normális. Azt se mondanám, hogy ez a megkomolyodás jele.
2017. jan. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Erre én is mondok egy példát. Egy lány ült a villamoson és azzal szenvedett, hogy nem tudta bekapcsolni a karkötőjét. Én megláttam és segítettem neki. Marhára megdöbben de örült neki. Szerintem ez így normális. Az is normális, hogy ha tükörre van szükséged akkor kölcsön kérsz egyet. Szerintem semmi ciki nincs benne ez így normális. Jó lenne ha társadalom együtt élne és mozogna nem droidokkén menetelnénk egymás mellett. A mániás depressziós félrebeszél, meg időnként nem tudja hol van, időnként nagyon levert, de vannak időszakok mikor fel van dobva. Olvass utána a betegség jelentésének. Szerintem neked semmi ilyen tüneted nincs. Csak alakulsz felnőtté és keresed az utad, keresed mit hogy kéne.....ilyen az élet :) Az ember nem mindig vidám. Nem kell mindjárt betegséget diagnosztizálni rá.
2017. jan. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!