Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egyszerűen már nem bírom. Mit...

Zsikee26 kérdése:

Egyszerűen már nem bírom. Mit tegyek? Ti is éreztetek már ilyet?

Figyelt kérdés
1 hónapja volt egy nagyon durva pánikrohamom azt hittem hogy most tényleg meghalok. akkora sokként ért hogy azóta folyamatosan szédülök egész nap csak fekszek mert reggel mikor kikelnék az ágyból azonnal szédülök. egész nap egyedül vagyok és ez még csak fokozza a helyzetet. mozogni így hogy lehet? akárhányszor próbáltam biciklizni mint egy részeges kb és sokszor jött a roham. már teljesen kivagyok. pszichén is voltam és persze hogy gyógyszert írtak fel. így egyszerűbb nekik.
2017. jan. 30. 09:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Kezdj el megbarátkozni magaddal, a környezeteddel, az életeddel. Valamitől szorongsz, feszengsz. Amin kell, azon változtass. Ők helyetted nem fogják tudni megoldani, csak gyógyszert tudnak adni.
2017. jan. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is pánikbetegséggel küzdök, pszichiáterhez menni csak akkor érdemes, ha a gyógyszerek hatására akarsz támaszkodni. Bár ez csak az én személyes véleményem, de nem tesznek csodát és leszokni is nagyon nehéz róluk. Nyugtatóképpen tökéletes a citromfűtea és az orbáncfűtea. Ezek nem gyógyszerek, csak gyógynövények, de nagyon kellemes, nyugtató hatásuk van. Jót tesz az is, ha sportolsz. Nagyon fontos, hogy mozogj, az egyik legjobb stresszcsökkentő módszer. Mindegy, hogy biciklizel, jógázol vagy futni jársz, segít. A folyamatos szédülés is a pszichés állapotod miatt van, én többször el is ájultam az úton. Tudom, hogy nem könnyű, de mikor elindulsz valahová, nem szabad, hogy rágörcsölj és félj. Ne szorongj. Ha kell, egy ideig csak ismerőseiddel, barátaiddal járkálj mindenhová, sokat tud segíteni a szeretteink támogatása. Remélem egy kicsit segíthettem!
2017. jan. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. sajnos nem olyan egyszerű változtatni bármin is ebbe a mai világban. az a baj hogy teherként érzem magam mint a család mint a párom iránt. nem mondják de én látom hogy unják hogy használhatatlan vagyok.
2017. jan. 30. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!