Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy személyiségzavaros és egy...

Egy személyiségzavaros és egy drogfüggő kapcsolatából mi sülhet ki?

Figyelt kérdés
Minden esetben rossz lehet a végkifejlet? Milyen hatással lehet egymásra a két fél? Egy örökös macska-egér harc lesz vagy az egyik előbb vagy utóbb megelégelheti a dolgot?
2017. febr. 10. 17:29
 1/8 Alain Delon ***** válasza:
Nem is lenne rossz filmtéma.
2017. febr. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

1

A drogfüggő meghal túladagolássban a személyiségzavaros öngyilkos lesz.

2

A drogfüggő anyagot ad neked. Rákattansz és együtt éltek amíg meg nem haltok. Ez elég rövid időtartam

3

A drogfüggő bekattan. Te is. Kaptok közös teraszra néző szobát a pszichiátria zárt osztályán.

4

Te munkaképtelenné válsz ahogy a drogfüggő. Neki sok pénzre lesz szüksége. Feléltek minden tartalékot. Hajléktalanok lesztek. Bűncselekményekből drogoztok... ha szerencsétek van a börtön koedukált.


Hírtelen ennyi ötletem van mi lesz veletek 10 év múlva.

2017. febr. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hat ez biztato:D koszonom a valaszt
2017. febr. 10. 23:05
 4/8 anonim ***** válasza:

Semmi jó. Drogfüggővel nem szabad kezdeni.

Ne tedd tönkre az életedet.

2017. febr. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Dehat en sem vagyok "normalis"..
2017. febr. 11. 20:15
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Na pont ez az. Két nem normális embert ha összeteszel nem alkotnak közösen egy egészségest. Ez hosszú távon csak akkor működik ha mind a ketten rendezitek az életeteket. Az sem működik ha csak egyikőtök. Így nincs jövője ennek a kapcsolatnak.
2017. febr. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát mondjuk ebben van valami..Köszönöm..de ha pl.a drogfüggő le is teszi a drogot,a személyiségzavaros (én) nem tudok meggyógyulni..Tehát ha az ő részéről rendeződik is a dolog az én részemről nem fog..
2017. febr. 12. 11:11
 8/8 anonim ***** válasza:
A tiszta függő is ugyanolyan "problémás" marad. A függőség valahol elég hasonszőrű a szem.zavarhoz. Mindkettő egy maladaptív viselkedés, vagyis rossz megküzdési mód. De ugyanúgy, ahogy egy személyiségzavaros sem lesz soha teljesen "normális", ugyanúgy egy függő sem. Szóval ne te vidd el az egész balhét..
2018. jan. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!