Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az ilyen embernek mi baja...

Az ilyen embernek mi baja van? Ez még nem anorexia, de akkor mi?

Figyelt kérdés
Amikor valaki csúnyán vékonyra fogy (mondjuk 16-16.5 BMI), de neki ez tetszik, és mindent megtesz, hogy megtartsa ezt a súlyt, akkor is, ha tudja, hogy nem egészséges, az számít csak, hogy "most akkor én vagyok a legvékonyabb az iskolában, végre elértem valamit", és ha fogy ebből, annak csak még jobban örül, nem akarja visszaszedni, meg jól esik neki, amikor mások szörnyülködnek a súlya hallatán, stb

2017. febr. 12. 13:23
 1/5 anonim válasza:
83%
de, ez anorexia
2017. febr. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De nem akar tovább fogyni, nem látja magát kövérnek és nincs bűntudata, ha eszik... viszont nagyon kiakad, ha véletlenül akár 50 kcallal is átlépi a napi limitet
2017. febr. 12. 13:28
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
De, ez anorexia, csak még a kezdeti fázisa.
2017. febr. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
2# ez anorexia. Nem minden anorexiás akar tovább fogyni ha nem betegesen figyel arra hogy ne hízzon. Ez a kiakadás ha 50kcallal többet eszel is arra utal hogy anorexiás vagy. Sőt az is hogy betegesen figyelsz rá hogy mindenkinél soványabb legyél. Menj pszichológushoz és egyél többet senki sem szereti a pálcikákat te azért látod jónak ezt a súlyt mert testkép zavarod van.
2017. febr. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De, ez anorexia, testképzavar.
2017. febr. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!