Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Férfi létemre, lehet hogy...

Férfi létemre, lehet hogy nőként gondolkozom? Van ilyen?

Figyelt kérdés

26 vagyok, nemrég túl egy szakításon, ami a padlóra csapott rendesen. Azóta keresem önmagam.

Pár hete az egyik haverom mondta h elég nőiesen gondolkozom. Megragadott a dolog, mert lehet van benne valami.

Pl az is, hogy lányokkal sokkal hamarabb kialakítok egyfajta baráti kapcsolatot, van akivel már évek óta tart, mindennemű szexuális dolog nélkül.

Az ismerkedés során elég nagy, falat építek magam köré, nehezen oldódok fel, és gyakorta kissé lekezelő vagyok.

De érdekes, mert egy kapcsolatban viszont teljesen máshogy viselkedem.

Több hosszú, komoly kapcsolatom volt már.

Van szövegem, bármiről tudok beszélni sokat, de valahogy egy randin pl nem tudok igazán közel kerülni a lányhoz, csak akkor ha látom rajta, hogy vonzódik felém. Ha ez nincs meg, és közömbös a csaj (semleges) akkor nem tudok kezdeményezni sem egy érintést, sem lelki témákat.

Noha a környezetemnek soha nem mutatom ki, és sajnos eddig egyik kapcsolatomban sem nyíltam meg ennyire, de nagyon érzelmes vagyok. Mióta a csajom lelépett, majdnem minden nap sírok, és az én hibámnak tartom. Harcolok magammal h "bzdmeg, ezt magadnak csináltad, ittvan, old meg egyedül...."



2017. márc. 7. 07:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Emberi érzelmeid vannak, egyik leírt dolgod sem a nőknek vannak csak.


Szerintem az a gáz, hogy ezeket női dolgoknak tartod.

2017. ápr. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!