Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ti hogy tudtok együtt élni a...

Róbert dávid kérdése:

Ti hogy tudtok együtt élni a betegségetekkel?

Figyelt kérdés
Kérlek titeket csak olyanok válaszát kérem akik tényleg betegek szintén és nem ide trollkodnak valami okostojás válasszal, én 14 éves korom óta szedek pszichiátriai gyógyszereket skizofrénia,kényszerbetegség,szorongás diaggal. Voltak nagyon rossz időszakaim évekig szobába voltam ki se mertem mozdulni,de mára már teljesen az ellentéte vagyok megyek csinálom a dolgomat szedek 4 fajta gyógyszert Amitrex,Olwexya,Rivotril,meg egy svájci erős szorongás oldót aminek a nevét nemtudom,én úgy érzem a betegségem elöbb megölt volna ha nem szedném őket úgyhogy beletörődöm hogy valószínű mindig szednem kell őket ezvan ezt kell szeretni 26/F

2017. márc. 21. 07:56
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
én amitrex 1200mg ot szedek skizora de a leg elviselhetöbb antipszchio szerintem nekem nagyon bevállt ,orvosom szerint egész életembe gyógyszereket kell szednem de már nem is érdekel hogy szednem kell őket nekem ez már olyan mintha valaki inna egy pohár vizet , szintén problémás csajok jelentkezését várom helyes jóképü pasi vagyok :D
2017. márc. 22. 18:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!