Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet a probléma velem?

Mi lehet a probléma velem?

Figyelt kérdés

Nagyon elvagyok keseredve, szinte már gondolat is szorongással tölt el, hogy emberekkel együtt kell melózni, de tudom hogy muszáj és kínos hogy a szüleim nyakán csüngök még . Visszatérve a szorongásra ez abból fakad, mert már rúgtak ki nem is egyszer, valamint el is kellet mennem, azért mert munkatársaimnak tele volt a t*ke mivel, hogy ügyetlen, figyelmetlen voltam valamint lassan tanultam meg a dolgokat. Nagyon sokat kapkodtam, siettem a végén már a gyomrom is ki volt a sok idegességtől. Miután kirúgtak nem rég el gondolkodtam ezen a problémán , arra jutottam , hogy maga a munka is elvár egy bizonyos ütemet és ennek következtében előfordulhat teljesítmény vagy munka stressz ami ugye természetes dolog. Másrész én nagyon adok az emberek véleményére, szerettem a jó kritikákat és ebből viszont ered a megfelelési kényszer, majd még jön erre szorongásom, ami emberek közelében, felerösödik, főleg ha figyelnek akkor full kész vagyok, remegek, izzadok, minden bajom van . Arra is gondoltam, hogy lehet egy bizonyos szintű szellemi fogyatékosságom ,mert szerintem azért nem lehet fogni ezt a tapasztalatlanságra, de talán stressz igen, az lehet ,hogy tompít . Mégis az érzem, hogy agyi szinten is nézni kell a dolgot, és erre azt tudom csak mondani, hogy a felfogásommal meg az ilyen mozgásbéli dolgok elsajátításával van gond. Ezért elkezdtem IQ teszteket kitölteni valamint egy interjún is csináltattak velem és egyet így azt eredmények átlaga 125-127 körül van . Véleményem szerint az IQ csak egy referencia , valódi intelligencia inkább eredményekben mutatkozik, és én nem láttam eddig magamtól fényes eredményeket az egyik munkahelyen sem .

Amit még támpontként tudnék felmutatni az a iskolai eredményem , hogy legyen még viszonyítási alap . Elvégeztem egy Gépész Technikusi Okj -s tanfolyamot 4-re . A félévi ,és évégi tanulmányaim alapján legjobbak között voltam . De inkább azokból a tantárgyakból amiket az agyam akart megtanulni, amit nem szeretet azzal volt kínlódás .Gyakorlati tantárgyakkal nem voltak gondok, mentek azok is . Szóval talán az lehet inkább, hogy pszichés mizéria állhat fenn.

Helyesírási hibákéért elnézést kérek előre is !

A válaszokat, tanácsokat nagyon várom !


2017. márc. 23. 21:20
 1/1 jeverezi ***** válasza:
figyelemhhiányos hiperaktivitási zavarnak nevezik
2017. márc. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!