Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetnék hogy ne legyek...

Mit tehetnék hogy ne legyek rosszul a saját nememtől?

Figyelt kérdés
Nő vagyok, és a férfiakat szeretem. Nincs semmi ilyesmi gondom. Nem bírom elviselni az engem körülvevő nőket. Az állandó kavarást és feszültséget amit kavarnak. A porcelánbabát játszó pic.sákat. Egyszerűen rosszul vagyok tőlük és nem tudom kezelni.

2017. ápr. 2. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Legyél elégedettebb magaddal. Sok kellemetlen ember van mindenki körül, de amikor egy adott csoportra projektálod az összes negatív dolgot, ami a környezeredből ér (a nők megjátszósak, folyton csak kavarnak, amíg a pasik jófejek és lazák) főleg, ha ezzel kiemeheted magadat az adott csoportból, lehet, hogy nem érzed jól magadat éppen nőként vagy emberként. De persze az is lehet, hogy borzalmas nők vesznek téged körbe, és pont egyetlen egy borzalmas férfi sem.
2017. ápr. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell megváltoznod, teljesen normális vagy.

Én férfiként sem állhatom ki ezt a típust.

2017. ápr. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Itt nem arról van most szó, hogy csúnyának vagy kevesebbnek érezném én magam, hanem arról, hogy elkerûlhetetlen kapcsolatban vagyok ilyen emberekkel.
2017. ápr. 2. 22:56
 4/5 anonim ***** válasza:
De akkor nem a saját nemedtől, hanem fix emberektől vagy kikészülve. Erre nincs gyógyszer, maximum környezetet váltasz, ha teheted, vagy megpróbálod megismerni, megérteni őket, már ha ez elképzelhető. Jó, meg persze ott van még az is, hogy inkább lenyeled az egészet.
2017. ápr. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Teljesen azonosulni tudok a problémával. Ha sok nő van egybezárva, az a pokol.Én ilyen helyen dolgozom. Teljesen meg tudom érteni. A férfitársaság sokkal felemelőbb, lazább, vidámabb. Nincs annyi lelkizés meg játszmázás.

Ha teheted, szerintem lépj ki abból a közegből.

2017. ápr. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!