Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnék rendesen aludni?

Hogyan tudnék rendesen aludni?

Figyelt kérdés

17/f vagyok és azt szeretném tudni hogyan tudnék jól aludni? Hónapok óta nem tudok rendesen aludni. Nagyon ritkán van meg a 8 óra alvás, főleg, hogy én legalább 10 után érzem magamat kipihentnek. Mindennap atlagosan napi 4 órákat, hétvégén a legtöbb 7, mert nem kell korán kelnem.

Az a probléma, hogy nem jön álom a szememre, ha egésznap fekszem, ha mozgok, bármit csinálok egyszerűen nem. Próbáltam altató hatású teát is de nem hatott. Mindennap azon szenvedek, hogy túléljem a napot, majd este megint nem jön álom a szememre, de közben fáradt vagyok majd elmúlik és egyszer csak azt veszem észre hogy egyszer csak alszom.

Sokszor kelek fel emellett még éjszaka.

Valaki tud valamit ajánlani nit tegyek?



2017. ápr. 24. 02:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Sok ok miatt lehet az alvászavarod. Lehet depressziótól, egészségtelen életmód, elhanyagolt belgyógyászati betegségek, az agyi vérkeringés zavara, stressz és sok minden miatt.

Keresd fel a háziorvosodat.

2017. ápr. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!