Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez normális vagy menni kell...

IKii kérdése:

Ez normális vagy menni kell pszichológushoz vagy valami ilyesmihez?

Figyelt kérdés
folyton hangulat ingadozásom van és eléggé könnyen változik a kedvem.egyszer boldog vagyok aztán hirtelen ok nélkül szomorú leszek és szinte mindig síró görcsöm van,aztán nem érzek semmit,csak ürességet.Van amikor boldog vagyok,valaki hozzám szól és hirtelen ideges leszek és legszívesebben megfojtanék valakit.A suliban kevesen barátkoznak velem van összesen 2 barátom.A családomról meg csak annyit akarok mondani hogy elváltak a szüleim amikor kicsi voltam,apám alkoholista nevelő apám meg egy s*ggf*j.15 éves vagyok lehet ez serdülő kor miatt vagy ez már más?

2017. máj. 20. 21:44
 1/3 anonim válasza:
Szerintem ártani nem árthat egy pszichológus,mert sosem lehet tudni,később meddig fajulnak az ilyen eredetű problémák.
2017. máj. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Mindenképp menj el pszichológushoz, ha teheted. Vagy kérdezz rá a suliban, hogy van-e ilyen suli pszichológus?
2017. máj. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nincs suli pszichológus a sulimban.De most a héten volt valami roham szerűségem vagy nem is tudom hogy mondjam.Anyával személyit csináltatni voltunk.Hirtelen elfogott az a depressziós hangulat aztán eszembe jutott hogy mit mondott apa amikor kicsi voltam és ő részeg volt.Mindig azt mondta hasznavehetetlen vagyok.Meg az hogy a suliban mások túl rondának tartanak az élethez.Próbáltam zenét hallgatni hogy eltereljem ezekről a figyelmemet de csak arra tudtam gondolni hogy az emberek meglátják milyen ronda vagyok és összebeszélnek meg ilyenek.Hirtelen sírni kezdtem,ideges lettem emiatt pánikolni kezdtem,a végtagjaim befeszültek vagy nem is tudom hogy kéne ezt leírnom.Eléggé fura volt és ijesztő is.Anya meg nem tudta mi bajom van.
2017. jún. 22. 00:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!