Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antidepresszánstól lehet...

Antidepresszánstól lehet valaki öngyilkos szerintetek? Vagy követhet el gyilkosságot?

Figyelt kérdés
Azért érdekel,mert kellene szednem,de nem merem elkezdeni,pont e miatt. Nehogy kinyírjam a családom,vagy magamat. Sok helyen olvasom,hogy ez drog. Eléggé megijeszt. Viszont tudom sok ismerősöm szedi. Valóban eltompulnak az érzelmek?

2017. máj. 26. 05:48
1 2
 11/20 szenes43 ***** válasza:

Rivotrilt 0.5 mg.-ost szedek és Citagen 20mg.-ost általában reggel a többi (vérnyomás csökkentő) gyógyszerrel és 1-1 darabot. Többet sosem! Lehet bármilyen kritikus a mentális állapotom pedig az utóbbi időben rám jár a rúd.

Ekkora dózisban sosem vettem észre és a környezetem sem hogy tompulnának az érzéseim. A Xanaksz meg hasonlók bekeverhetnek ezt nem kétlem de amit a pszichiáter felír és mellette még szabad kézből bekapkodsz ezt az már előidézhet némi zombi jelleget.

2017. máj. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 szenes43 ***** válasza:
*xanaxsz (nem szedem s így nem tudom hogy írják).
2017. máj. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Többen azt írják más fórumokon,hogy nem tudnak nevetni és sírni. Ilyen tapasztalat van? Én szeretek nevetni. Sőt néha sírni is jó. Nekem csak szorongásom van. De az nagyon.
2017. máj. 26. 18:03
 14/20 anonim ***** válasza:
Az antidepi alul és felül is "vág", mert így hat. A nyereség azonban még így is több. Nekem is jó tapasztalataim vannak vele, pont szorongásra szintén.
2017. máj. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 szenes43 ***** válasza:

Alul s felül vág? Szerintem pont a szélsőséges viselkedést vágja le. A "normális" viselkedés nem eltompítás csak az ön és a környezetet kímélő magatartás fent tartása.

Voltam 3 hétig klinikán s így módomban volt látni valóban leszedált zombi formájú pácienseket.

2017. máj. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Mindenkibol mast valt ki. Van, akinel azonnali maradando agykarosodast ami tompultsaggal, erzelemhiannyal, kozombosseggel, a test elerzestelenedesevel es teljes kasztracioval jar. Ez maradando is lehet, mar egyetlen szem utan is. Velem ez tortent (PSSD).


Van, akibol agressziot es pszichozist valt ki. Ilyenkor vannak azok az esetek, hogy az addig normalis csaladanya kiirtja a fel csaladot. Csak szolok, hogy van, aki a tudatmodosito SSRI hatasara olt, de felmentettek... En nem tapasztaltam ezt a hatast, de sokan igen pl. [link]


A pszichiatria egy kuruzslas, öl, butit es megbetegit.Jobban jarsz, ha semmi ilyet nem szedsz....

2017. máj. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Azért fordultam pszichiáterhez,mert Xanax függő vagyok...még mindig. Napi minimum 5mg az adagom. Ezzel igaz,hogy gyerekeket nevelek,háztartást vezetek és szellemi munkát végzek. De érzem,hogy ezzel nem lehet élni. Ezért gondoltam,hogy az antidepresszáns megszünteti a hatalmas szorongásomat és letudok állni végre a Xanax-szal is. Ezért kérdezek ennyit.
2017. máj. 27. 14:52
 18/20 szenes43 ***** válasza:

Kedves kérdező. A rettentő sok blőd beszólás arra utal hogy fogalmuk nincs az olvasóknak itt a depresszióról vagy mint nálad a gyógyszer-függőségtől. 1 szem gyógyszertől agykárosodás....? meg hasonló szöveg. Budapesten a Balassa utcai klinika tudna segíteni még talán ambulánsan is ha érzel magadban annyit hogy csak azt veszed be amit ők adnak.

Mikor én súlyos depresszióval bent voltam mellettem egy erősen gyógyszerfüggő gyógyulgatott a másik oldalon meg egy alkesz akit már sehol nem vállaltak. Mesélhetnék ha érdekelne....a 3 hét bent töltött időről.

2017. máj. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Az antidepresszánstól is függő leszel.
2017. máj. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Van, akinel maradando agykarosodast okoz egyetlen szem 18-as. A pszichiatria drogipari kuruzslas. Talan olvass utana.
2017. máj. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!