Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A pszichológusnál mit kell...

A pszichológusnál mit kell csinálni?

Figyelt kérdés
Annyi az egész hogy amikor megyek hozzá elmondom hogy érzem magam, hogyan gyógyít ki az elmebajból? elég drága egy ilyen egy órás beszélgetés. Nekem mit kell csinálnom?
2017. máj. 27. 22:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
12 évesen megmutattam a farkam a szomszéd néninek, aztán a szüleim elvittek pszichológushoz. Vele kellett beszélnem. Mondtam hogy nagyon kanos vagyok, és kell a pina. Persze talán nem teljesen így. Többet nem is kellett mennem. Szóval biztos jó választ adtam. A lényeg... el kell mondanod mit érzel.
2017. máj. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
48%

Én mit szólt a szomszéd néni? Vagy egyáltalán hogy tudták ezt meg a szüleid?

És neked a szomszéd néni kellett volna, azért pont őt szemelted ki erre a szemtanú-szerepre?:)

2017. máj. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Attol is fugg miert mesz oda, hany eves vagy stb.

Nyolvan elobb az lesz, hogy megprobalja megerteni mi a bajod, miert kerested fel. Aztan problematol fuggoen lehet kitoltetnek veled kulonbozo teszteket, rajzoltatnak veled stb...

De lehet csak beszelgetes lesz addig, amig meg nrm erti konkretan mi a bajod, mondjuk ugy panaszod...hogy merre fele tapogatozzon.

Barmi lehet, nem kell aggodni, majd O iranyitja a torteneseket, es kerdez, ha kivanci valamire. A sajat gyogyulasid erdekeben nem art ezekre a kerdesekre oszinten valaszolni.

2017. máj. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!