Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az antidepresszánsoknak/nyugta...

Az antidepresszánsoknak/nyugtatóknak az előnyös, vagy a hátrányos tulajdonságuk a több?

Figyelt kérdés
Hatás-hatástalanság, mellékhatások, függőség, elvonási tünetek, rövid távú előnyei, hosszú távú hátrányai.Nagyon komoly dilemmában vagyok.Tapasztalatból beszélő emberek véleményét várom. Köszönöm!

2017. máj. 30. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
A hátrányos az több.
2017. máj. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez teljesen egyén és problémafüggő. Én generalizált szorongástól szenvedtem olyan szinten, hogy se dolgozni, se semmit nem tudtam, csak feküdtem és szenvedtem, a gyógyszer meg nem hatott amit adott az orvos. Ott tartottam, hogy önként akartam kórházba menni, mert úgy éreztem belepusztulok. Végül még elmentem egy másik dokihoz, aki eltalálta a jó gyógyszert és fényévekkel jobban vagyok. Negatív hatását nem tapasztalom az antidepresszánsnak. Ha nagyon szarul vagy, mindenképp kezdj el gyógyszerezni.Ha megy nélküle, akkor anélkül, de menj pszichoterápiába!
2017. máj. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, és még annyi, hogy a nyugtatók/szorongásoldók (pl frontin, rilex, xanax, rivotril stb.) szerintem sokkal rosszabbak hosszútávon.
2017. máj. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hatranyos, ezek horribilisen karos szerek.


En agykarosodast szenvedtem par szem antidepresszanstol. A pszichiatria drogipari kuruzslas, semmi egyeb, orvoslasnak nem nevezheto, nem all mogotte tudomanyos bizonyitek. Jelenleg elhallgatjak ezen szerek sokak szamara vegzetes es sulyos kimenetelet (halal, maradando agykarosodas, kozponti idegrendszeri karosodas). Semmit meg nem gyogyitanak ezek. De hogy is gyogyitana ha egyszer arra sincs semmilyen bizonyitek hogy pl. a depressziot az alacsony szerotonin szint okozna?


Keress megbizhato pszichologust aki mergezesmentesen segit.

2017. jún. 9. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!