Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez lehet normális?

Ez lehet normális?

Figyelt kérdés

Most mostam fogat, és amikor megmostam az arcomat is akkor hallottam, ahogy a testvérem mögöttem kérdez valamit. Megriadtam hátranéztem, de nem volt senki. Benéztem a szobájába, és már vagy egy órája alszik.


Ez lehet a kezdete a megörülésnek vagy mi lehetett ez?



2017. máj. 31. 00:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, általában így szokott kezdődni a megőrülés.
2017. máj. 31. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyszerű és mit lehet ellene tenni? Pszichológus vagy pszichiáter és szedni a bogyókat?
2017. máj. 31. 00:41
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha többször is előfordul akkor lehet. Amúgy mit hallottál? Ha csak egy szót vagy nevet, akkor az semmi. Ha egész mondatokat akkor baj van.

Velem is szokott előfordulni - még ha aztán nem is emlékszek pontosan vissza, hogy elgondolkodok nagyon, és aztán egy kis hangra is azt hiszem, hogy mondtak volna valamit.

2017. máj. 31. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
"Mit csinálsz?" ezt hallottam. Ez volt a második eset. Nem gyakran fordul elő, de most kicsit "megijedtem"
2017. máj. 31. 01:01
 5/6 anonim ***** válasza:

Minden emberrel előfordulhat.


Természetes.

2017. máj. 31. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy hallucináció volt, lehet, hogy illúzió. Egy zajt hallottál a valóságban (ahogy az arcodat mostad), és a zajba hallottad bele a hangját.
2017. máj. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!