Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális vagyok, van valami...

Normális vagyok, van valami bajom?

Figyelt kérdés

Szóval leírom miért gondolom azt, hogy baj van..

Sokszor vagyis mindig mikor a barátaimmal vagyok, akkor elképzelem ahogy megölöm őket... Nem tudom miért, de nagyon erős vágyat érzek és nem csak a barátaim iránt, van hogy csak ránézek valakire az utcán és nála is, pld múltkor iszogattunk és a fejemben végig tisztaképpel végig ment ahogy az üveget a legjobb barátom fején széttörtöm a maradékkal meg őt és a többieket leszúrkálom, aztán meg a hírekben láttam magam ebben a gyorsan végig futott képzelgésben, persze sose tettem meg , mert akkor nem itt lennék.

Tisztában vagyok vele hogy ez rossz, de mégis aggódok, hogy mivan ha egyszer nem fog menni.

Alapvetően elég merev egy ember vagyok, nehezen mosolygok, nem szoktam félni, sose remegek, olyan mintha néhány érzelem hiányozna belőlem és emiatt kevesebb korlát köt engem. Szerintetek szakemberhez kéne mennem? HA elmondom ezt neki, akkor nem zárnak be? Oké nem tettem semmi rosszat, de mivan ha majd fogok?

18F


2017. jún. 4. 08:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Amíg nem tettél semmi rosszat, nem zárnak be. De tényleg fordulj szakemberhez, hogy oldódjon benned a feszültség.
2017. jún. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem túl sok lett az american horror story meg barátjai :D Esku mióta elindult az a sorozat mindenki pszichopata meg instagramon is az a nevük ...
2017. jún. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!