Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen érzés bipolárisnak lenni?

Milyen érzés bipolárisnak lenni?

Figyelt kérdés
Valaki tudna mesélni? Mikor indult? Mikor jöttél rá, hogy segítségre van szükséged? Mi az amitől igazán szenvedsz...

2017. jún. 18. 23:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
28%

Senkinek sem kivanom! Iszonyat. Van aki elvezni tudja a manias fazist, de en azt sem. Nekem az is szenvedes volt, foleg mivel sokaig azt hittem hogy jobban vagyok, de kiderult hogy az csak mania volt. Olyankor szabalytalankodtam, ugy vezettem mint egy felorult, konfrontalodtam emberekkel, arrogans voltam, ugy ereztem barmire kepes vagyok es uj karriert talaltam ki meg sokszor foldtol elrugaszkodott otleteim tamadtak, belekezdtem dolgokba, de nem fejeztem be semmit. Koltekeztem, meggondolatlan voltam, bajba sodortam magam. Foleg este porogtem fel, allandoan beszeltem, mindenen rohogtem, mozgas kenyszerem lett. Ismerkedesnel nem tudtam sosem hogy csak a mania vagy tenyleg a masik miatt vagyok lelkes.

Depresszio alatt agyban fekves, dogles, siras, vilagvege hangulat, halalvagy, elszigetelodes, felkelni se tudtam, alap dolgokat ellatni se.

2018. okt. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!