Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bulimiás vagyok. Véres volt a...

Bulimiás vagyok. Véres volt a hányásom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma megint hánytattam magam, és ha jól láttam volt benne egy kis vér. Nagyon megijedtem, ezért megpróbálok leállni. Ha nem fogom többet hánytatni magam akkor rendbe jöhetek? Nem szeretnék a szüleimnek szólni. Kérlek segítsetek és ne szidjatok.

#anorexia #hányás #étkezési zavar #bulímia #étkezés zavar #testzavar
2017. jún. 20. 21:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szakorvos
2017. jún. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
100%
Szakszerű segítségre van szükséged, mi ezt látatlanban sajnos nem tudjuk megmondani. Jó lenne, ha szólnál a szüleidnek, vagy ha nekik valami miatt nem mersz legalább egy barátodnak hogy kísérjen el orvoshoz.
2017. jún. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
És ha abbahagyom? Azzal nem lehet felgyógyulni? Nem akarom hogy bárki is tudjon róla. Nagyon szégyellem ezt az egészet még magam előtt is. Nem volt csak egy kicsi vér, az még talán nem olyan vészes.
2017. jún. 20. 21:34
 4/17 anonim ***** válasza:
Keress fel minél előbb egy pszichiátert, ő fog tudni neked ebben segíteni.
2017. jún. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szakorvos. A fogad se gyógyul be attól, ha nem eszel többé cukrot...
2017. jún. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
De ezzel mit tud tenni egy orvos?
2017. jún. 20. 21:41
 7/17 anonim ***** válasza:
Hidd el! Barátnőm is kigyógyult ebből szakszerű segítséggel!
2017. jún. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
De mármint fizikailag? Erre nem adnak semmilyen gyógyszert. A pszichiátert meg szeretném kihagyni. Az magamtól is menni fog.
2017. jún. 20. 21:50
 9/17 anonim ***** válasza:
Az a baj, h ez már gyomorfekély kezdemény. A vér arra utal, h a gyomor fala sebes. Erre durván erös savlekötö gyogyszer kell, amit doki tud felirni. Ha a lelki része miatt nem is fordulsz orvoshoz, a fekély miatt kellene vmi gyomorsav és gyulladás csökkentö gyogyszert iratnod. Háziorvossal probálj meg beszélni.
2017. jún. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
De semmilyen gyomorfájdalmam sincs.
2017. jún. 20. 22:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!