Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Aki anorexiás / bulimiás, és...

Aki anorexiás / bulimiás, és szoktak lenni falásrohamai: nektek szokott fájni a jobb oldali bordátok? Alkoholt isztok?

Figyelt kérdés
Mármint lehetséges, hogy ha annyira "megerőltetem" a hasam / gyomrom, vagyis értitek, (sok kaja) + hányás, akkor fájhat a jobb bordám?
2017. ápr. 6. 18:11
 1/3 anonim válasza:
Ez nem megoldas a fogyasra!A sok erolkodestol fajhat a bordadnal...a torkod is teljesen kikeszul a sok hanyastol..nem beszelve,hogy egy ido utan a sav is szettudja marni a nyelocsoved,fogaidat! Az idegrendszered is teljesen kikeszul! Minnel hamarabb allj le vele..ha nem megy fordulj orvoshoz,meg nem keso!
2017. ápr. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első, szerintem pontosan tudja, hogy milyen következménye lehetnek a betegségnek, és biztos hogy nem azért beteg, mert az szeretne lenni, de rohadt nehéz kigyógyulni, Magyarországon meg az orvosok eléggé leszarják az evészavaros embereket(tapasztalat). Legalábbis nálam rontott, amikor orvoshoz mentem.


Válaszolva a kérdésre, nálam előfordult már(1-2szer), hogy falásroham után olyan érzésem volt, hogy fáj a bordám, nem tudom mitől volt, de hamar elmúlt, meg annyira nem is foglalkoztam vele, de így a kérdésből eszembe jutott.( Viszont én sosem hánytattam magam.)


Mostmár jobban vagy? Fáj még?

2017. ápr. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem, nem fáj már.

Köszi, hogy írtatok! :)

2017. ápr. 9. 00:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!