Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Reménytelen a helyzet?

Reménytelen a helyzet?

Figyelt kérdés
Utálom az életem. 21 éves "férfi" vagyok és semmit de tényleg semmit nemértem el az életben.. semmilyen tekintetben. 9.dik osztálytol othagytam az iskolát valoszinuleg sulyos antisociális viselkedés miatt, de nagyon konnyen elképzelto sot szinte biztos hogy rengeteg más dolog miatt is. Azotta a házbol szinte SOHA nemmegyek sehova tobb éve ... még 3 hónap és 6 éve. 6 ÉVE hogy bezárkozva élek a kulvilágtol.. 3 éve nembeszélek senkivel, nincsenek barátaim, senkim, és semmim nincs szó szerint, semmi gondolatom semmirol.. nagyon hulye vagyok, olyan alap dolgokat nemtudok... és ez olyan szinten borzalmas. De tényleg semmit nemtudok bármi kis apro alap dolgot. Nincs életem, olyan urességet érzek belul, és ezt a szar se tudom normárisan megfogalmazni olyan sulyos dolgaim vannak ááá szornyu uvolteni tudnék. Teljesen elhanyagolom magam semivel sem torodom teljesen hogyis mondjam, nincs energiám az élethez nincs életerom vagy nemtudom hogy elmondani, ez az egész olyan borzalmas és szomorú nemtudom miért vagyok ilyen. Hogy hiányzik a "személyiség" az élet belollem.. Alig van egy-ketto ruhám osszesen és azokkal is valami baj van. Ez ház is olyan szar. Ossze van hányva az egész, mint valami csovesnek a háza lenne, a kornyék is nagyon borzalmas, romos házak. Szar emberek, agresziv emberek. Nagyon rossz de tényleg itt minden, velem. Egyetlen de tényleg 1 k***** dolog sincs ami pozitiv dolog lenni itt.. Szerintem ebbe már beleorultem valamenyire. Vagy nemtudom. A személyes higéniám is elhanyagoltam már rengeteg éve .. :/ sulyos depreszioban szenvedek, meg sulyos antisociális vagyok, meg még vagy 100+ dolog szerintem. Szinte éhenhalok/unk mindenbol a legolcsobb legszarabb kaját veszuk, egy csomo számlát határidon tul fizetunk be... olyan borzalmas belegondolni hogy milyen szép életem lehetett volna csak sima átlagos élet, de ilyen lett... és semmi gondolatom nincs mit kéne csinálni, de nem is tudnák olyannyira nincs életkedvem. Mi a f***ért van ez velem? Hogy enyire életképtelen vagyok hogy tényleg semmit nemtudok, és nincs semmi személyiségem. Meg nem is tudom.. semmim nincs kivul belul... A fogsorom az nagyon csunya alul nagyon durván ossze vissza vannak a fogaim. Meg felul is van baj, meg sárgák, meg rengeteg baj van veluk. Sohase voltam boldog, értheto okokbol. Nemtudom megvédeni magam se lelkileg se fizikailag, olyan gyenge vagyok mindenhogy. Mindig a legrosszabra gondolok, Olyan sok, rengeteg szinte minden dologba téves gondolataim vannak de ez értheto mert bezárva vagyok. 6 éve és igy semmit nemtudok szinte semmilyen dologrol. Most hirtelen ebben a pillanatba nem jut eszembe semmi de rengeteg ilyen dolgokat letudnék irni rengeteget.. Ez az egész borzalmas. Az életem szornyu, minden tekintetben, mindenben.

2017. jún. 22. 07:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyavajgás helyett tanulj, dolgozz, változtass.
2017. jún. 22. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Szlakai válasza:
100%

Figyelj. Ez nagyon jó, hogy látod a problámáidat de akkor itt az ideje hogy tegyél ellene. Tudom nagyon nehéz lesz hiszen én is depressziós voltam évekig, most viszont már tünetmentesnek mondhatom magam. Szóval előszőr is takarítsd ki a házat a rossz érzéseiddel együtt közbe halgass valami zenét bármilyet amitől jobb kedved lesz. Utána menj fürödj le. Borotvalkozz meg kicsit ápold le magad. Ezután megfogod magad, tudom hogy ezt nem szeretned a legjobban de lemész egy picit sétálni. Nem kell sokáig csak picit szellőzztesd ki a fejed. Aztan ha hazaérsz szerintem szórakozz egy picit nézz meg valami vicces filmet. Ismerj meg új embereket esetleg internet segítségével ha élőbe nem megy. Próbálj teljesen kibontakozni magadból, mert ha nem változtatsz nagyon gyorsan belefogsz őrűlni. Estleg még pszichológust ajánlanék, viszont így hogy nem bírod az embereket nem szívesen mondom hogy dekkolj ott órákat. Hiszen nekem se segitett sokat nagyon makacs lány vagyok és csak nekem kellett rájönni hogy nem jó amit csinálok. Ebbe nem a pszichologus segített. Tudom, hogy nagyon fiatal vagyok de annyi mindenben volt már részem hogy sok tapasztalatom van az életben. Probald meg fogadni a tanácsomat. Szedd ossze magad. En drukkolok neked.

14/L

2017. jún. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2-es köszönöm szépen a hosszú választ, egy picit segitett
2017. jún. 22. 18:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Kivel és miből élsz?
2017. jún. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!