Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet ez? Mit tudok tenni...

Mi lehet ez? Mit tudok tenni ellene?

Figyelt kérdés

Most megyek gimnáziumba és ma beiratkozás volt(kb.1 órája értem haza).Rengetegen voltak a teremben és rosszul lettem.Folyamatosan ez van.Idegen helyen,idegen emberek közt rettenetesen rosszul leszek.Fáj a fejem(mintha egész nap a napon ültem volna),kiver a víz,émelygek,gyomoridegem van,előfordult hogy szédültem és homályosan láttam egy ideig,tisztára mintha kába lennék.

Emiatt nem járok már el boltokba,sőt nagyon sehova sem megyek.Nyáron megint otthon fogok ülni és unatkozni,mert nem merek elmenni pl.táborokba vagy valahova,mert folyton rosszul leszek és nem tudok barátkozni.+Általában mikor rosszul vagyok mogorva fejet vágok és elüldözöm az embereket.


Mi lehet ez ?Mit tudok tenni ellen ?


15l



2017. jún. 23. 11:51
 1/2 anonim ***** válasza:
A te problémád neve szorongás, pánik, és szociális fóbia. Magától nem fog elmúlni, érdemes lenne felkeresned egy jó pszichológust! fiatal korod miatt valószínűleg nem fog felírni neked gyógyszereket, de tud segíteni, hogy mit tudsz tenni magadért.
2017. jún. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Agorafóbia(tömegiszony), én is egy enyhe változatával rendelkezem, de én kezelést nem igénylek ez ügyben. Ha súlyos, akkor gyógyszeres kezeléssel elnyomható az állapot, de először egy pszichológussal konzultálnék pszichiáter előtt, hátha lelki eredetű a dolog.

23/F

2017. jún. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!