Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Belloid hangulatjavítót...

Gyula1971 kérdése:

Belloid hangulatjavítót szedett valaki anno 90-években?

Figyelt kérdés

Nekem napi 3x1 belloid a kis 0.25 Xanaxal együtt ebből is 3x1-na ez tényleg jó hangulatot adott.

Kb mint egy alkoholista, amikor iszik,olyan jókedvű,nevetni tudó ,feldobott voltam.


Ezt a gyógyszert miért vonták be? Keresem a helyettesítőjét. Rexetin nem ad olyan jó kedvet,most a Coaxillal próbálkozom.


Diagnózisom 20-éve,depresszió, pánikzavar rohamokban.


2017. júl. 2. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne kívánd azt az eufórikus érzést gyógyszerektől. Nem lehet véletlen, hogy bevonták, biztos nagyon erős függőséget okozott, olyan lehetett, mint a drog.

Ha arra a bizonyos érzésre vágysz, találd meg zenében, művészetekben, a természet szépségeiben stb.

2017. júl. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
20 évig depressziónak lenni az valami kegyetlen lehet. Szörnyen hangzik.
2017. júl. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sajnos genetikailag örökölt a deprsszió és szorongás,gyenge labilis idegrendszerrrel.


Belloid hatóanyaga a belladonna-nadragulyából kivont hatóanyag. Gyártó ma is gyártja Ukrajna részére: Richter Gedeon RT.

2017. júl. 3. 12:39
 4/4 anonim ***** válasza:

Én 1980 - 82 ig szedtem. Ami atombiztos, 18 éves korom előtt volt...

Ha jól sejtem " depresszió, szorongás, és vagy nyugtató " volt?


Gyerekkoromba ezt kellett szednem, diphedan-nal, epilepsziára.

2019. jan. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!