Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rettegek az új dolgoktól?

Rettegek az új dolgoktól?

Figyelt kérdés

26 vagyok, és egy csomó új dologtól nagyon félek. Kipróbálni? elkezdeni is félek. Leginkább a munkával kapcsolatban. Eddig nem volt sok normális állásom, mindig rosszul döntöttem, mert ideges lettem és elvállaltam XY dolgot, majd bepánikoltam és a később jövő, jónak tűnő lehetőséget választottam, ami persze korántsem volt jó. Tehát cseberből vederbe döntöttem mindig. Most van egy tervem, amihez egy félállás kéne, de már jelentkezni sem merek rá, mert mi van ha a tervem megint rossz.


Úgy érzem évek óta, hogy elindulok nulláról. Lehet az 1, vagy akár fél lépés, de érzem, hogy jobb és előrébb megyek. Majd hirtelen vissza nullára és eléggé rossz érzés.


Így vagyok az új barátok szerzésével is. Kezdek rájönni, nem vagyok jó barátok közt, és szeretnék újakat, de nem merek lépni.


Mit tanácsoltok?


2017. júl. 16. 15:55
 1/2 anonim ***** válasza:
A félelmet egy féle képen lehet kezelni, azt kell csinálni amitől félsz, más módszer nincs.
2017. júl. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
teljesen jogos!
2017. júl. 17. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!