Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikrohamaim lennének?

Pánikrohamaim lennének?

Figyelt kérdés

Már elég régóta észrevettem azt, hogyha valakivel összeveszek, valaki megbánt, vagy csak néha spontán, még ha boldog vagyok is, rám jön a pánikroham. De olyan is volt, hogy amikor mélyebb vízbe mentem, amire nem számítottam, hogy mély lenne. Akkor nagyon halál félelmem volt.


Pontosabban először a szívem kezd nagyon gyorsan verni, aztán a levegőt úgy kapkodom, mintha megfulladnék. Izzadni kezdek, az egész testem zsibbadni kezd, de legtöbbször a fejem. Kiszárad a szám, sírni kezdek, remegek mindenhol.


Mostanában egyre többször van. Volt, hogy félóránál tovább tartott. Az a baj, hogy nem tudom kezelni, pedig mondták, hogy hogy kell, de mégsem válik be sokszor.


Pszchiológushoz járok, de ő nem mondott sok mindent erről, csak megállapította, hogy pontosan mi a bajom.


Mit tegyek? Ha a barátaimmal lógok, akkor is szokott jelentkezni, de volt már osztály kiránduláson is az egész osztály előtt. Mindenkire ráhoztam a frászt, s hibásnak éreztem magam.


Menjek el orvoshoz? Már tanácstalan vagyok... :/

14/L


2017. júl. 26. 22:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen minden kep keresd fel az orvosodat nekem volt panik rohamom es ebbol eleg nehez ki gyogyulni mindenkep elsonek a lelkedben kell rendet tenni meg kell talalni a lelki beket.. de ezt elsonek ki kell vizsgalniminden kep lehet hogy betegseg de abol amit le irtal hat szerintem is panik roham sajnallom kicsikem sokszor a lelki problema nagyobb gond mint a fizikai fajdalom de de fel a fejjel 18/L
2017. júl. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 jeverezi ***** válasza:
ez nem pánikroham csak kamasz vagy! :)
2017. júl. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!