Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek ez mi lehet?...

Szerintetek ez mi lehet? Orvoshoz kéne fordulnom?

Figyelt kérdés

Mostanában észrevettem hogy nem merek egyedül kimenni az utcára mert mindig mindenki megbámul. Rettegek attól hogy megtámadnak,vagy elrabolnak. Utcán is csak úgy tudok sétálni ha közben telefonálok mert akkor érzem magam biztonságban. Otthon még nem tapasztaltam ilyet,csak azt hogy nem akarok egyedül menni sehova mert félek. Pár hónapja tart ez a dolog.

Megprobáltam másra gondolni,nem törödni vele de valahogy mindig szorongok,még akkor is ha csak a zöldségesig kell lemennem.


2017. júl. 27. 16:27
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és mindig ha megyek valahova,úgy érzem az emberek rólam beszélnek,vagy rajtam röhögnek. Már kiskorom óta mindig túlzottan érdekelt ki mit gondol rólam,és emiatt nem is tudtam nagyon közel engedni a mai napig magamhoz senkit.
2017. júl. 27. 16:29
 2/2 anonim válasza:

Szerintem szociális fóbia, nekem is volt, én pl. előadást nem tudtam tartani mások előtt, és még most is nehéz egy kicsit, ha telefonálnom kell. Ugyanezek a tünetek vannak/voltak velem is, szorongás meg félelem.


Keress föl egy pszichológust, segíteni fog.

2017. júl. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!