Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Forduljak orvoshoz esetleg?

Forduljak orvoshoz esetleg?

Figyelt kérdés
Kitöltöttem egy szorongás tesztet, lényegében a legtöbb válaszra "Néha" választ adtam, volt amikor az volt hogy "Soha", de volt amikor " Gyakran" és "Mindig". Pl. Aggódom az egészségemért (most ez jutott eszembe) arra a Gyakran választ adtam. Igazából a végeredmény a lényeg, az pedig az lett hogy súlyosan szorongok, nos ez tény sajnos gyakrabban érzem azt hogy engem utálnak, nem szeretnek, elítélnek, lenéznek. Sokszor érzem magam itthon úgy hogy tele vagyok dühvel, legszívesebben törnék, verekednék. Ha belegondolok hogy így kell leéljem az életem, az szörnyű, a sok harag fel fog emészteni. Talán megkéne öljem magam, hogy ne szenvedjek már? Mert most pillanatnyilag azt tartom a legjobbnak. Utálom, hogy nincs bátorságom semmihez.
2017. aug. 8. 03:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Egy internetes teszt alapján nem lehet messzemenő következtetéseket levonni. Akkor fordulj segítségért ha a szorongásod akadályoz a mindennapi teendőidben, munkában, otthon stb. Menj pszichológushoz, és hogyha ő úgy ítéli pszichiáterhez.
2017. aug. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!