Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért megy el a pszichológusom...

Jeverezi kérdése:

Miért megy el a pszichológusom három hét szabadságra? Már volt egy hetet.

Figyelt kérdés
pszichológusomhoz nem tudok menni mert elment nyári szabadságára. Mondtam neki hogy már volt egy hetet erre meg mondta hogy én is el szoktam menni. Na most nekem most rossz időszakom van és sajnos így nem tudok terápiára menni ami rosszul esik. Ilyen esetben mit tegyek? Várjak türelemmel egy hónapot?

2017. aug. 8. 13:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Akkor menj el dolgozni
2017. aug. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem fog, nyavalyogni kényelmesebb...
2017. aug. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
90%
B.szarok, te egész nyáron itthon kotlasz, aztán meg fel vagy háborodva, ha valaki 4 hetet merészel szabadságra menni.
2017. aug. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Miért kötődsz hozzá annyira? Szerelem, társfüggőség, butaság, hülye vagy-e? Egész nyáron otthon vagy és itt sajnáltatod magad? Nem fogunk, érezd magad szarul, ha ilyen semmire kellő vagy. Vállaj diák melót, mint más nyáron. Gondolom a tandíjat a szüleid kicsengetik. A társadalomnak pont ilyen alakokra nincs szüksége. Szegény adónk ilyen emberekre megy el.
2017. aug. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Elég sok nyomasztó esettel találkozik, a munkahelye abból áll hogy hallgatja a pácienseket a 4 fal között egy fotelben ülve, szerintem jót tesz neki egy kis környezetváltozás, pihenés, vidámság, különben kiégne. Elhiszem, hogy rossz neked hogy most nem tudsz menni és szeretnél, de sajnos nem fog miattad itthon maradni. De kérj tőle addigra "házifeladatot"
2017. aug. 9. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!