Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a véleményetek a bántalmazo...

Mi a véleményetek a bántalmazott gyerekekről?

Figyelt kérdés

Mit gogonltok azokról a gyermekekről, akiket bántalmaznak/bántalmaztak fizikálisan. Hogyan segítenétek az ezeken a dolgokon, és elfelejtettni az őt ért szörnyűségeket?

Tanár vagyok, és egy problémás családból érkezett, 13 éves kislányt fogok tanítani, akit 8 éven keresztül az anyja fizikailag, az apja mentálisan elég durván bántalmazta. A gyerek egy hete, hogy elkerült abból a borzalmas környezetből. Félek hogy valamit elrontottam, hogy nem tudok neki segíteni. A gyermeknek a bántalmazások nyomai örökre ott maradnak. Hogyan tudnék neki segíteni, hogyan viszonyuljak hozzá?


2017. aug. 12. 21:20
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Nekem még így is érdekes a történet kérdező,de ha belegondolsz,hiába mondtad,hogy tanár vagy,mert az osztálytárshoz és a tanárhoz teljesen máshogy áll egy tanuló,szóval azokból a tanácsokból építkezni elég buta dolog lenne. Ha nem ismeritek egymást,amit tenni tudsz,hogy nyitott vagy vele,barátkoztok és ha majd úgy érzi,hogy meg szeretne veled beszélni valamit,megteszi. Ne "támadd le" úgy,hogy bizalmi viszony nincsen köztetek,mert csak elzárkózik tőled. Ha látod,hogy szomorú,próbáld felvidítani. Ennyi,amit tehetsz.
2017. aug. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

Te nagyon ráérő kérdező! :D Valami ésszerűt találj már ki,mert ez még mindig nem az igazság! Te honnan a p@csából tudnád most,hogy szeptemberben ki lesz az új osztálytársad? Inkább Te vagy a bántalmazott,Te kerülsz új osztályba és nem tudod mi vár rád!

Az meg egyenesen ökörség,hogy eddig nem járt iskolába a bántalmazás miatt! Szerinted ezt ma meglehet oldani Magyarországon? Oltári buta vagy,bocs!

2017. aug. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
49%
Na erről ennyit... bevallotta hogy gyerek de az én hozzászólásomat meg lepontoztátok... idióták..
2017. aug. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

"Na jó... Igazából az egyik osztálytársa leszek, csak féltem hogy sok leszolo hozzászólást kapok, mert hogy minek akarok vele törődni? Stb... Szóval így mit ajánlotok?"


Na, ezért mondtam, hogy nyugodtan bevallhatod, mi a valódi szitu, ahhoz mérten válaszolni a könnyebb. Reméljük, ez a verzió már közelebb áll a valósághoz...

2017. aug. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..


Hagyjátok már ezt a hazudós miskamacskát! :D

2017. aug. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!