Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sikertelen öngyilkossági...

Sikertelen öngyilkossági kísérlet után mi lesz az emberrel ha kórházba viszik?

Figyelt kérdés
2017. aug. 15. 13:31
1 2
 11/16 anonim válasza:
0%
Diótörőbe fogják a Heréjit és Szíjak addig ütik még össze nem esik!
2017. aug. 22. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Gyomormosás,infúzió, pszichiátriai osztályra kerül az illető, ha 18 alatti, akkor ifjúsági részlegre, pontosan már nem emlékszem,hogy hívják,de nem hinném, hogy gyerekosztály,de valami hasonló... Én tizenhét voltam,mikor gyógyszereket vettem be. Nem sokon múlt, hogy sikerült, amit elterveztem. Azt hiszem három napig voltam a felnőtt osztályon,(az időérzékem nem volt 100% )mielőtt átvittek a fiatalok közé. Elég sok nyomort láttam ezalatt. Nem tudtam aludni, hallgattam a zajokat. Embertelenül bántak bent az öregekkel. Had ne részletezzem. A három nap alatt végig ugyanabban a pisiszagú lepedőben és ágyneműben kellett feküdnöm, senki nem beszélgetett velem,se pszichológus,se pszichiáter,senki, csak az ápolók szóltak két mondatot hozzám kb. Gyógyszereket sem kaptam, le voltam kötözve az első nap. Amikor átvittek a korombeliekhez, ott sem kaptam gyógyszereket, ott már "foglalkozott" velünk pszichiáter,ami kb annyiból állt, hogy megkérdezte,hogy érzem magam. Erre azt mondtam,jól. Ezt kb két hét múlva el is hitték, és kiengedtek. Az , hogy jobban lettem, cseppet sem az ottani ellátásnak köszönhető.
2017. aug. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Kórházban dolgoztam mint bérszámfejtő hallottam láttam dolgokat....

Ha pl.. leugrik valahonnan az illető akkor összerekják a sérült részeket, megszögelik stb... de nem úgy bánnak az illetővel mint a többi balesetessel, hátrányosan megkülömbötetik. amikor a sebek begyúgyulnak annyira, hogy át lehet szállítani a pszichiátriára oda kerül a beteg. Ott aztán van minden elképzelhető dolog: van akit lekötöznek ők többnyire nem kapnak gyógyszert, ők azok akik egésznap üvöltenek, vannak akiket úgy legyógyszereznek, hogy azt sem tudják hol vannak, közülük többen pelust is kapnak. Vannak olyanok akik "kezeléseket" kapnak itt ne gondolj semmiféle kellemes dologra! Slaggal hidegvizes fürdetés az még enyhe, de vannak elektromos eszközök is.....Ha lelkiismeretes a doki igyekszik megtudni a kezelések közben vagy után, mért tette?

Ha szerencséd van 6 hónapnál hamarabb szabadultsz!

Mármint a kórházból, de van egy program amibe beléptetik az öngyilkosokat és kötelezik ahha, hogy járjanak a "tanfolyamra" ami arról szól, hogy az élet szép és én is szép vagyok....Ez szép hosszú idő, de aki végigcsinálja keres magának valamilyen hobbit és levezeti magát benne.

2017. aug. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 whitejasmin válasza:

Attól függ... Kirdeítik komoly-e vagy nem. Hogy csinálta, miért csinálta....

Van tapasztalatom a családból, ha azért érdekel, mert halálvágyad van, akkor írj.

2018. febr. 3. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nincs halálvágyam,csak egyszerűen kíváncsi voltam,de amúgy köszi,te elég kedves ember lehetsz :)
2018. febr. 3. 16:58
 16/16 anonim ***** válasza:

13

ez tök jó. amiket leírtál ugye mind kemény bűncselekmények, de hát uigye Mao ...

2018. febr. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!