Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezen tud segíteni a pszichiáter?

Ezen tud segíteni a pszichiáter?

Figyelt kérdés
Már a napját sem tudom hogy mikór és miért lettem ilyen szorongós!Van egy fóbiám ez pedig a hányástól való félelem (vannak rosz emlékeim!)És minden nap rettegek hogy újra bekövetkezik pedig ennek már 16 éve...Elég rosz igy munkába jönni még a kocsiba is félek hiába én vezetek!És már annyira ott jár a fejem hogy mindig hányinger gyötőr van hogy elmúlik de jobban otthon vagyok jól legszivesebben csak otthon lennék ki se mozdúlnék!Fél évig otthon voltam munkanélkülin nem nagyon csináltam semmit akkor egész jól voltam!Most hogy lejárt el kellett jönnöm melózni mert 2 hitel és albérlet van a nyakamon!Ha fáj is valamim vagy kicsit szúr egyből a legrosszabbra gondolok és agyalok hogy mi lehet a bajom!Jobban a munkába jön rám utálom az egészet de muszály csinálni mert fizetni kell mindent és meg kell élni!Hólnap megyek pszichiáterhez ezen a gondomon tud segíteni?
2017. aug. 22. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Fog segíteni. Gyógyszert ír fel, és miután bekerültél a RENDSZERBE, sosem mosd le magadról, hogy pszichiátriai eset vagy. A munkahelyi orvosi vizsgálaton is nyilatkoznod kell majd, hogy állsz-e pszichiátriai kezelés alatt. Én először pszichológussal próbálkoznék. Érdeklődj, ki a jó szakember a környékeden, és keresd fel!
2017. aug. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a stresz, szorongás egy betegséh


kb minden 4 dik embert érinti, csak a legtöbben nem mennek orvoshoz inkább szenvednek.

Ha van pénzed keress fel egy magán pszihológust, hátha ő is tud segíteni


Ha nincs akkor menj a háziorvoshoz vagy a pszihiáterhez

Írnak majd mi szorongás oldót, és az fog segíteni

Csak ezek a gyógyszerek sajna picit veszélyesek mert rájuk lehet szokni, és függővé lehet válni



De ha jó az orvosod akkor ezt el lehet kerülni...


szerintem előbb beszélj a háziorvosoddal.

2017. aug. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi!Voltam a háziórvosnál ő küldött el!
2017. aug. 22. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!