Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tudnátok olyan feladatot...

Tudnátok olyan feladatot linkelni, amit ha valaki nem tud megoldani, akkor bizonyítja, hogy fogyatékos?

Figyelt kérdés

2017. szept. 3. 11:24
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Ezt nem lehet egy feladattal eldönteni, sokkal alaposabb vizsgálat szükséges hozzá.
2017. szept. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ilyen feladat, ezt másképp nézik. Nem biztos, csak szerintem. Én pl 41 éves vagyok, nem tudok papíron osztani, és sanszos, hogy nem tudnám elmondani visszafelé az ÁBC-t, de mégsem számítok fogyatékosnak, mert ép elmélyű vagyok, jó szókincsen van, hobbiból írtam egy 400 oldalas regényt, és bármit meg tudok szerelni.
2017. szept. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*elméjű természetesen
2017. szept. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ír ki idióta kérdéseket vagy sem a gyakorin?
2017. szept. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy valakinek nem megy könnyen egy feladat megoldása, mert nincs hozzá logikája, vagy nem vág olyan gyorsan az esze, de ez még nem jelenti azt, hogy fogyatékos.
2017. szept. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tölts ki egy IQ tesztet. Ha 70 alatti eredmény jön ki, akkor már lehet gyanakodni.
2017. szept. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
E=mcc, bizonyítsd be!
2017. szept. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!