Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Borderline szindróma, narciszt...

Borderline szindróma, narcisztikus és antiszociális személyiségzavarral.! :S letezik kiút?

Figyelt kérdés
Egész életemben ugy ereztem, hogy nincs megegy ilyen ember a foldon mint en, senki nem ertett meg soha, mint ha egy ufó lennék. Aztán 23 év után az altalam szavakkal megfogalmazhatatlan dolgok, amiket masokkal nem tudtam soha megertetni feketén es feheren ott szerepelnek egy betegseg leirasaban, az meg hagyjan de 3 személyiség zavarban is.... A borderline szindroma minden szavát mint ha en irtam volna, viszont a narcisztikus es az antiszociális személyiségzavarnak is legalább 90%-a igaz rám. :( mindig azt hittem jobb vagyok masoknal es egy megnem ertett "zseni" vagyok.... Aztán most kiderul hogy súlyos beteg... Raadasul külföldön élek, szoval az orvosi segítség is igen messze van. Szeretnek meggyogyulni ha van erre mód avagy ebbol az állapotból kiszakadni de nem tul sok remenyt látok. Van ebből kiut? Lehetseges? 23F

2017. szept. 4. 16:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem nem nárci vagy hanem tényleg egy meg nem értett zseni, a nárcik nehezen ismerik el magukról hogy nem tökéletesek. Vannak ám ilyenek, pláne ha valakinek nincs túl sok anyagi lehetősége megsütheti a képességeit. Erre voltak régen a mecénások. Kiderült azóta valami?
2023. jún. 16. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!