Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy verésen hogyan lehet...

Egy verésen hogyan lehet túltenni magam?

Figyelt kérdés
2017. szept. 4. 21:09
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
55%
kijelentem laikus vagyok nem tanultam pszichológusnak de sok féle képpen felelősségre vonni az elkövetőt ezt javasolnám miután eltávolodsz a veszélytől
2017. szept. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Anyám volt, úgyhogy a menekülés nem igazán járható út...
2017. szept. 4. 21:20
 3/36 anonim ***** válasza:
:S sajnálom hány éves vagy?
2017. szept. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Miért vert meg anyukád?
2017. szept. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:

Visszaszóltam neki.

Eleredt az orrom vére, nagyon fáj.

2017. szept. 4. 22:59
 6/36 A kérdező kommentje:
Nemsokára 18 leszek.
2017. szept. 4. 22:59
 7/36 anonim ***** válasza:
37%
Mi neked a verés? Egy pofon? Nem megoldás, de nyilván akkor nem véletlenül kaptad.
2017. szept. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
53%

#7

Remélem nem lesz soha gyereked.

Mert normális úgy pofán vágni a gyereked, hogy eleredjen az orra vére?

Gratulálunk. :)

2017. szept. 5. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Eléggé látszik, de remélem, hogy nem tört el...
2017. szept. 5. 06:58
 10/36 anonim ***** válasza:
54%

8: átkozódj csak, ennyit tudsz :)

Írtam is, nem megoldás (ugyebár a szövegértéshez ki kellene járni az általános iskola alsó tagozatát), de előzménye egész biztos volt, amit a kérdező, mint ilyen esetben mindig, mélyen elhallgat.

Az, hogy "visszaszólt", lehet akármi, főleg ha egy kis nebáncsvirág és a csúnya nézéstől már elered az orra vére, azért had ne sajnáljuk... Azt sem tudjuk, neki mi számít verésnek, mert ugye válaszolni már luxus.

Van az a szerencsétlen helyzet, hogy egy lendületesebb pofontól is megered az ember orra vére, szóval talán előbb gondolkozz, aztán átkozódj meg oszd az észt, ha lesz miből.

Azt meg csak mellékesen teszem hozzá, ha igazán bunkó volt a kérdező az édesanyjával vagy érzékeny pontra tapintott a beszólással és hasonló helyzetben egy idegennel szemben enged meg magának ilyet, ugyanúgy repülni fog a csicskalángos. Gyengébbek kedvéért, nem, nem megoldás, de benne van a pakliban.

2017. szept. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!