Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A rádiófrekvenciás fogyasztás...

A rádiófrekvenciás fogyasztás hatásos? Hány alkalom után látszik az eredmény? Csináltátok már vagy tervezitek? Szerintetek megéri?

Figyelt kérdés
A személyes tapasztalatok is nagyon érdekelnek...
2010. júl. 27. 22:43
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
na nekem itt telt be a pohár, megyek és lelövöm magam. sziasztok.
2010. júl. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

nekem is.jézusom annyira lefárasztottak a gyk-s emberek,hogy az ágy felé veszem az irányt szerintem.

amúgy kérdező...olyan rohadt nehéz mozogni,és nem szemét kaját enni?

2010. júl. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
beszarok...xd
2010. júl. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

MZ/X MZ/X jelkez jelkez.

Atyám gatyám én egyetlen szolgám. Ments ki ebből a sötét Földről és vigyél el valami szép, gumírozott belsejű fehér szobába.

2010. júl. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Harrr ***** válasza:
53%

Szia! Hatásos, természetesen az!


Én ma is voltam, és eddig heti 1-3 kilótól szabadultam meg. A titka az, hogy bekapcsolom a Kossuth rádiót, és amikor mennek a reggeli hírek, elhúzom azt a hájas narancsbőrös pics*mat futni egy jó 40 percet, és nem zabálok össze vissza. A rádiófrekvenciás része a legélvezetesebb tudom, szóval ha akarod végighallgathatod a reggeli híreket, és elmehetsz utána is.

2010. júl. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%

Szegény kérdezőnek senki nem adott normális választ!


Sajnos én sem fogok, mert nem ismerem a módszert, viszont ugyanaz volt a reakcióm, mint az első válaszolónak :)


Felejtsd el kérdező, szerintem hülyeség, inkább sportolj!

2010. júl. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
63%
tiszta rádiófrekvencia a szobám, fogytam is.. bár biztos hogy nem attól :)
2010. júl. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 demeve ***** válasza:
100%

Nekem is most telt be a pohár! Mér van ilyen sok primitív, unatkozó, buta ember??? Nincs jobb dolgotok, mint negatív hozzászólásokat gyártani vmihez, amihez hozzá se szagoltok????????? Szánalmasak vagytok, de tényleg.


Kedves kérdező!

Igen, hatásos, és nem kamu, és tudom, hogy pl. hasról, ha megszakadsz, se fog lemenni a hájad, akármit is csinálsz, mert az a hasizomgyakorlatok mellett is fent marad, vagy csak nagyon nehezen csökken.


Főleg ha vki már szült is, vagy urambocsá' épp változókorban van, amikor a hormonok ellen már tényleg nincs mit tenni (gyengébbek kedvéért az ösztrogén csökkenése miatt nő a hasi hájréteg)!


A hájas p.csámat pedig hiába emelném fel, és szaladgálnék egész nap a ház körül, mint egy idióta (amúgy pont ezt csinálom, látszik, hogy a nagyonokosok sose voltak anyák :DDD ), sőt, az úszás is hatástalan, vagy akármelyik másik sportot is mondhatnám, vagy akár a jógát! A jószándék emberek! A jószándék! A cinikus hülyeség nem megfelelő reakció, nézzetek magatokba, és szokjatok le róla, legyetek kedvesek, mert ha nem így tesztek, ugyanezt fogjátok visszakapni (vagy kit érdekel?!)! Gratulálok.


Szóval igen, hatásos, és akárhányszor leírom, amennyiszer csak kell, hogy hatásos, és hihetetlenül megkönnyíti a problematikus pontok szebbé tételét. Anyukámnak (2 gyerek, napi 10-14 óra ülőmunka, menopauza) 6*45 kezelés után 2 számot csökkent a hasa (az esküvőmre akart csinibb lenni). Sikerült neki. :)

2012. nov. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
persze, bár az 50hz nemtudom mennyire rádiofrekvencia, pedig a géped most pont azon fogyasztja az áramot elég hatásosan. Viccet félretéve az a hatásos ha kikapcsolod a gépet, felemeled a ronda nagy valagad, és elmész futni
2012. nov. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!