Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha azt írja az izomnövelő...

II Philippos kérdése:

Ha azt írja az izomnövelő szer amit vettem hogy fogyasztás: napi 2-4 alkalom edzés előtt vagy után edzéstől függően. Az mit jelent?

Figyelt kérdés

Mert naponta egyet edzek, valamikor két naponta mivel az izom nem regenerálódik. Most akkor csak úgy egyem reggel este. Ha nem edzek akkor is? De akkor miért írja hogy edzéstől függően?

Most akkor csak úgy egyem reggel este? Ha nem edzek akkor is? De akkor miért írja hogy edzéstől függően?

[link]

Itt a szer amit vettem...lehet gagyi azt is írjátok meg létszi...


2011. jún. 26. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:
... [link]
2011. jún. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

mark86


Azért mert ez nem izomnövelő,hanem koncentrált tápanyag.

Edzés után kell inni,napközben akkor kell ha nem tudsz tömegnövelő étrendet tartani,habár szerintem hülyeség mert a ch-t mindenki be tudja vinni,fehérje pótlására protein kell.

2011. jún. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Megvan a maga bája, hogy az összetétel technikai információ néven megy :D Ára is elég kemény.
2011. jún. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
de a pörkölt után mindenképp igyál egyet, az "izomnövelő"-ből
2011. jún. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat...ezt azért ajánlották mert hiába eszek sokat...pörkölt...meg mindent tényleg de nem hízok:(

176 cm vagyok, 21 éves és 56 kiló...elég kevés...

E mellett focizok meg sportolok de amikor nem csinálok semmit egy hónapig akkor se hízok...gondoltam elkezdek gyúrni és kéne még valami táplálék kiegészítő...csak hát nem mind1 hogy ez az 1,5 kiló 8 nap alatt fogy el napi 4 alkalom fogyasztással vagy napi 1 el 1 hónapig jó...értitek?

2011. jún. 26. 20:47
 6/7 anonim ***** válasza:

mark86


Napi 6x egyél mindent amit találsz és annyit amennyit tudsz..

2011. jún. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sikerült megvenned a legnévtelenebb szart ember, ennél még a jumbó i s jobbb
2011. jún. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!