Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak ha nem merek...

Mit csináljak ha nem merek egyedül felszállni a buszra?

Figyelt kérdés
Felek hogy valaki elkezd majd rólam beszélni vagy nevetni fognak rajtam. Rettegek hogy mi lesz ha nem tudok majd leülni mert nem lesz hely és állnom kell. Attól is felek hogy sokan lesznek, a tömegbe nem érzem jól magam,felek hogy valamit rosszul csinálok vagy csak megbotlok valamiben és mindenki rólam fog majd beszélni. Szerintetek mit csináljak vagy ez mitől lehet? 17/L

2017. szept. 17. 17:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
36%
17 évesen még nem voltál buszon? Amúgy mi ez? Hidd el, pont le se szarnak téged az emberek. Jobb dolguk is van annál, mint hogy rád figyeljenek. Na meg persze, ha nincs ülőhely, akkor szépen megfogod a kapaszkodót és állsz. Az utcára ki mersz menni? Hátha megbotlasz és mindenki rajtad röhögne
2017. szept. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
10%
ez depresszió,utazz velem,akkor biztonságban leszel
2017. szept. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%

Ez egyértelműen szociális fóbia. Az élet más területein nem jelentkezik?

Az miért olyan nagy baj, ha állnod kell? Egy csomóan szoktak állni. Ki lehet bírni.


Amúgy manapság mindenki a telefonját buzerálja egész út alatt, és még a fülük is be van dugva és zenét hallgatnak, kb. egy atombombát se vennének észre, nemhogy veled foglalkozzanak.

2017. szept. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
46%
Szerezz jogsit s járj kocsival!
2017. szept. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
27%
#4: én ilyen embert nem engednék autóba ülni :D
2017. szept. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nekem nem azzal van gondom hogy állnom kell hanem azzal hogy biztos nevetnek rajtam vagy valamit mondanak rolam a többiek. Máshol is jelentkezik ez pl boltba valamelyik nap elmentünk nagyobb áruházba vásárolni és anyu ott hagyott a kosárral a kasszánál ugye a sorba mert meg elment valamit venni és én úgy bepanikoltam mert egyedül voltam ott és sokan is voltak. Egyébként boltba egyedül nem is merek elmenni.
2017. szept. 17. 17:47
 7/15 A kérdező kommentje:

5-os válaszoló szerinted ez vicces?

Remelem te is leszel majd ilyen helyzetbe, leszel ilyen beteg, és akkor megérted majd amiről beszélek most.

2017. szept. 17. 17:48
 8/15 anonim válasza:
100%
Én szakemberhez fordulnék
2017. szept. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ezen mar én is gondolkodtam. Csak felek előtte megnyilni elmondani neki ezeket a dolgokat pedig szerintem muszáj lesz.
2017. szept. 17. 17:50
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Pedig csak egy szakember segíthet ezen a problémán, meg kell találnotok együtt az okokat.
2017. szept. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!