Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek? Mit tudok tenni...

Mit tegyek? Mit tudok tenni ellene?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Azt érzem hogy megöl a magány. Állandóan csak rossz kedvem van, nem boldogít semmi, nem érzem magam hasznosnak ebben a világban. Csak dolgozok hazajövök és ennyi az életem, munkahelyemen s állandóan rossz kedvem van. Régóta azt vettem észre hogy mindenki lesz. R semmibe néznek, nem hallgatnak meg, figyelmen kívül hagynak így mára eljutottam oda hogy senkihez nem szólok semmit ha nem muszáj, pedig szeretnék olyan boldog ember lenni mint mások. Barátnőm sincs sajnos, se egy igaz barátom vagy valaki akinek beszélhetnék az érzéseimről, és ami bánt, pedig megpróbáltam erre mindenki azzal a dumával jött hogy " csak nem depressziós vagy" és kinevettek. Az ilyen megjegyzésektől valamiért és az egyedül léttől elment a kedvem az egész élettől, sokat gondolkoztam már hogy minek is létezem egyáltalán soha semmi sikerem.26F
2017. jún. 24. 22:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Hasonló cipőbe járok. Ha gondolod írj privit :)
2017. jún. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!