Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak, hova, kihez...

Mit csináljak, hova, kihez menjek ha nem kapok segítséget a pszichológusoktól?

Figyelt kérdés

Van olyan problémám amit nem tudok megemészteni meg van olyan amin a hirdetések szerint tudnak segíteni.

Engem meg vagy elküldenek vagy nem is fogadnak.

Magánrendelésről van szó !

A Tb alapon egy valakinél voltam és semmit nem ért arról nem is beszélve,hogy maguk a pszichológusok is mondták nekem,hogy túlterhelt a rendszer így sokat nem kell várni.


Szóval ki segíthet megemészteni amit nem tudok és átsegíteni azon amin nem tudok átmászni ha a pszichológusok sz@rnak rám?



2017. szept. 20. 13:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Honnan tudhatnánk, ha semmit nem mondasz a problémádról?
2017. szept. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nem itt akarom megoldani sem kibeszélni.Bocsánat.

A pénzem kevés a gondom meg sok. Nekem gond másnak nem.De ilyen az élet.


Úgy érzem átvertek.

Leírják,hogy miben tudnak segíteni és nem segítenek benne vagy nem is vállalnak.

2017. szept. 20. 13:15
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is a 3. szakembernél kaptam valódi segítséget. Ne add fel, keresgélj még!
2017. szept. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Te is tévedésben vagy. A pszichológus nem tud és nem is fog konkrét tanácsot adni, hogy mit csinálj vagy ne csinálj. Nagy általánosságban beszél majd, Te meg hámozd ki belőle, amit akarsz.
2017. szept. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

A 3-on már ráég túl vagyok !


Akkor szándékosan tévesztenek meg minket vagy csak a médi és közvélemény áldozatai vagyunk?


Azt mondják,az a hír járja,hogy a pszichológus tud segíteni.

Ha gondja van az önbizalmával forduljon hozzánk olvasható több helyen.

Ez csak marketingfogás,hogy becsalogassák az ártatlan "áldozatokat" ?


Nekem pl a kibeszélemtől nem lesz jobb? Ettől még nem tudom megemészteni feldolgozni azt ami zavar.


Ettől még nem fogok másképp gondolni magamra.

2017. szept. 20. 17:21
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Az a lényeg, hogy te is higgy abban a változásban, amit a pszichológus javasol. Keress egy másik szakembert.
2017. szept. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Hányat keressek még? Hányszor égessem meg magam és hány ezer forintot adjak ki feleslegesen?


Miért verik át az embert ezek a szélhámosok?

2017. szept. 21. 10:40
 8/13 anonim ***** válasza:
Hogy állsz a vallással? A papoknak, lelkészeknek szokott lenni fogadóórájuk. Ha megtiszteled őket a bizalmaddal, biztos meghallgatnak még ha nem is ismernek, adnak tanácsot.
2017. szept. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
50%

Én kettőnél voltam, de egyik se ért semmit.

Bár nem tudom, mi változna attól, hogy lefekszel és kiöntöd a szíved egy idegennek, aki kérdezget, tanácsadás nélkül.

2017. szept. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Pap vagy pszichológus én sem tudom miben változatatná mega a magamról alkotott képet és,hogy segítene veszteséget feldolgozni az ha csak egyszerűen elmondanám.

Megtörtént már és nem lett jobb.


Felháborítónak tartom,hogy pénzt kérnek a semmiért!

Találkoztam olyannak aki legezelő hagsúlyban tett lekezelő megjegyzést arra amit mondtam.

Azt sem akarom elhinni,hogy nehéz eset lennék meg azt is,hogy csak a szakma aljával találkoztam.


Van itt aki őket képviseli? Kifejthetné mit is csinálnak.


Fúra,hogy olyanokat írnak,hogy megváltozott a hozzáállásom a világhoz,magamhoz,másként látom és ítélem meg a dolgokat,stb.

Hol a munka amit a pszichológus végez ha annyi az egész,hogy én beszélek és vége az ülésnek?

2017. szept. 21. 15:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!