Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongok és izzadságszagú...

Szorongok és izzadságszagú vagyok?

Figyelt kérdés

Van olyan rajtam kívül, aki szorong, izzadságszagú és kinézik?

Nem tudom, mit tegyek.

Szőrtelenítem a hónaljam, használok izzadásgátló készítményeket, próbáltam suodoricát, exodort, idrost, nem használtak. (A fürdés alap) Egyszerűen borzasztó és a folytonos feszültség, egyszerűen ott tartok, hogy jobb lenne meghalni. Komolyan.



2017. szept. 23. 10:08
 1/1 anonim ***** válasza:
52%

Méregtelenítő diéta, pamut felsők, természetes anyagok, sok-sok víz. Gyakorlati tippnek ezt tudom adni.

A szorongás és az izzadás nem tudom, mennyire függnek össze, de persze ha az ember feszült, akkor sokszor izzad is, szóval igen, lehetséges... Lehet, hogy elsősorban ezzel kellene kezdeni valamit, mert ha ez a testi jelenség mögött megbúvó pszichés ok, akkor talán megszűnne a tünet is. Ez a dolog kezelhető, nekem is egy enyhébb generalizált szorongás szindrómám van, és jó sok önimsereti munkával kis ütemben ugyan, de javul a dolog. Dolgozni kell rajta, nincs mese, de nagyon megéri :)

2017. szept. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!