Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kinek volt ilyen? Mit mondjak...

Kinek volt ilyen? Mit mondjak az orvosomnak?

Figyelt kérdés

Hetek óta, ahogy kilépek itthonról egyből rosszul leszek. Azaz elkap a hányinger, leizzadok, gyengének érzem magam. Napok óta mérem a vérnyomásom és 90 alatti folyamatosan, van mikor normál, de a pulzusom mindig magas. Van ismert pánikbetegségem, de ilyen még soha nem volt. Ha a suliban ülök, akkor nincs probléma, meg ha itthon vagyok.

Ma voltam az ügyeleten, ott az orvos azt mondta, hogy ez a pánikbetegségem és kaptam injekcióba nyugtatót. Van saját pszichiáterem, de ha ezeket elmondom neki, ő csak azt fogja mondani, hogy ott a gyógyszerem, de nem segítenek, most ez az injekció segített, de mondjam meg a dokimnak, hogy adjon nyugtató injekciót, vagy mit mondjak?



2017. okt. 5. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem segítenek a mostani gyógyszereid, nem kéne a pszichiáterednek másfélével próbálkozni?
2017. okt. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Másik gyógyszer kellene,sokszor nem sikerül elsőre eltalálni a legjobbat a pszichiáternek. Ha makacs a doki, keress másikat,mert fölös nyugtatóval lőni, igenis lássa be,hogy nem működik a bogyó, amit adott. Kivéve,ha még nem szeded 2-3 hónapja. Mert ezeknek azért idő kell.
2017. okt. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát Kventixot március óta szedem, a Rexetint 2-3 hónapja, azóta már segítenie kellett volna, Nem?
2017. okt. 6. 15:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor ideje lenne mást próbálni...
2017. okt. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!